آخرین جادوگر اینترنت اکسپلورر امروز درگذشت

تصویر صفحه: الکس کرانز (گیزمودو)

مایکروسافت نزدیک به یک سال است که تغییرات بزرگی را در مایکروسافت لبه می کند. دو سال پیش ، این شرکت اعلام کرد که Edge حرکت خواهد کرد تا به همان پایه کد Chromium مانند Chrome Google تکیه کند. سپس تأکید شد ، و بتا ، و حتی ساخت macOS که کاملاً دوست داشتم. نسخه جدید Edge که خواننده را می کشد اما در خواندن وب بسیار بهتر می شود ، امروز راه اندازی شد. و با آن یکی از آخرین راههای اینترنت اکسپلورر میمیرد.

اینترنت اکسپلورر و لبه ممکن است یک اسم را به اشتراک نگذارند اما آنها همان آرم را به اشتراک می گذارند – E آبی روشن و براق که به یک شوخی تبدیل شده است برای یک نسل کامل از کاربران رایانه تا امروز اینترنت اکسپلورر و لبه نیز یک موتور به اشتراک گذاشتند. همه مرورگرهای وب دارای یک هستند. نحوه ارتباط آنها با اینترنت است.

Firefox به Gecko تکیه می کند ، در حالی که Safari به Webkit اعتماد می کند. Edge ، تا به امروز ، روی EdgeHTML ، چنگال Trident ، موتور پشتی اینترنت اکسپلورر زد.

وقتی مایکروسافت تصمیم گرفت از EdgeHTML استفاده کند ، منطقی بود . اینترنت اکسپلورر یک بار بزرگترین مرورگر وب بوده و به همین دلیل ، بسیاری از طراحان صفحات وب انرژی خود را برای کارکرد سایتهای خود برای اینترنت اکسپلورر متمرکز کرده اند. اما وقتی Chrome Edge راه اندازی کرد و مرورگر جدید مایکروسافت هرگز محبوبیت مورد نیاز خود را پیدا نکرد ، کروم جایگاه خوبی داشت. در عوض ، بیشتر و بیشتر طراحان صفحه وب متمرکز شده اند تا بتوانند بهترین سایتهای مورد نظر را برای Chrome بدست آورند.

Chrome از موتور Blink و منبع منبع استفاده می کند سرچشمه پروژه Chromium با منبع باز است. Edge که امروز راه اندازی می شود ، به Blink و Chromium نیز اعتماد خواهد کرد.

این بدان معنی است که کاربران Edge وب سایت های شکسته کمتری پیدا می کنند. همچنین این بدان معناست که با دسترسی به چشم انداز Blink ، Google نیز در آنجا گسترش خواهد یافت ، بر موتور که بیشتر ما برای مرور وب از آن استفاده خواهیم کرد ، نظارت می شود.

نسخه جدید مرورگر وب اصلی مایکروسافت را می توان درmicrosoftedge.comهمین حالا. به من گفته شده است که دقیقاً دقیقاً همان مورد Beta Build است 25 ، که دارایدر 4 نوامبر در وحشی بوده است ، 449

.

من همچنین به شما گفته ام که داده های نسخه قبلی Edge (یا IE) را وارد می کند ، اما آنها را جایگزین نمی کند. همچنین می تواند داده هایی را از مرورگرهای Chrome ، Safari ، Firefox یا سایر مرورگرها وارد کند. اگرچه هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری مایکروسافت برای همگام سازی داده ها در چندین مورد از مرورگر Edge است.

اگر آماده هستید تا Edge قدیمی را خنجر بزنید و مورد جدید را امتحان کنید ، می توانید بارگیری کنید و همین حالا شروع به استفاده از آن کنید. به روزرسانی های خودکار برای کاربران فعلی Edge (بنابراین هر کس در ویندوز (*************************************) هفته آینده شروع می شود . به روزرسانی اولیه خودکار به بخش بسیار کمی از کاربران فعلی Edge می رسد – 1 درصد از کل پایه نصب را تصور کنید.

فرایند انجام انتظار می رود که کل پایه نصب را به Microsoft Edge جدید چهار تا شش هفته طی کنید. استثناء افرادی خواهد بود که از نسخه ویندوز با محوریت سازمانی استفاده می کنند (***********************************). آنها باید منتظر بمانند تا فرد IT خود آماده شود. امروزه اکثر متخصصان فناوری اطلاعات ترجیح می دهند هنگام به روزرسانی کاربران ، کنترل خود را داشته باشند. علاوه بر اینکه آنها را بسیار قدرتمند می دانم (مطمئن هستم) ، به روزرسانی های تأخیر زده شده توسط IT ، به معنای زمان بیشتر برای فناوری اطلاعات است تا بتوانند هرگونه ایرادی را که بطور خاص با گردش کار شرکتشان در ارتباط است ، برطرف کنند. آیا یک وب پورتال کاوشگر اینترنت اکسپلورر باستانی فقط دارید؟ احتمالاً نمی خواهد شما را به Edge جدید ارتقا دهید!

)2019 ادامه مطلب

Leave a Comment