آمازون هوش مصنوعی پزشکی را از مکالمات بیمار و پزشک تولید می کند

        

          

                                       

به گفته مت وود ، معاون رئیس جمهور هوش مصنوعی در خدمات وب آمازون ، این ابزار می تواند زبان پزشکی را درک کند. علاوه بر این ، پزشکان لازم نیست نگران فراخوانی و دوره های زائد باشند. این نرم افزار به طور خودکار از آن مراقبت خواهد کرد. وود همچنین ادعا كرد كه Transcrib Medical بسیار دقیق است ، اگرچه آمازون هنوز تحقیقی را منتشر نکرده است كه نشان می دهد چقدر خوب كار می كند. سرانجام ، پزشکان می توانند از این نرم افزار در رابطه با Comprehend Medical ، ابزاری استفاده کنند که آمازون سال گذشته اعلام کرد که می تواند متن پزشکی بدون ساختار را بخواند و سپس اطلاعاتی مانند دوز و علائم را از آن بیرون بکشد.

“هدف اصلی ما این است. وود گفتCNBC“و این برای بیمار است.”

برای آمازون ، Transcrib Medical تنها جدیدترین شرکت در صنعت مراقبت های بهداشتی پرسود است. در اوایل سال جاری ، این شرکتAmazon Careرا اعلام کرد ، خدمتی که به کارمندان امکان می دهد از مشاوره پزشک مجازی و پیگیری های داخلی استفاده کنند. با پیشروی ، مسئله آمازون احتمالاً با آن روبرو خواهد شد زیرا سعی می کند پزشکان و بیمارانشان را ترغیب به استفاده از Transcrib Medical کنند – مثل همیشه – مربوط به حریم خصوصی است.

وود به

CNBCابزار کاملاً مطابق با دولت فدرالقانون قابلیت انتقال و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA). با این وجود ، آمازون احتمالاً برای برآورده کردن منتقدین حریم شخصی باید فراتر از مقررات قانون فراتر رود. HIPAA راهنمایی های دقیقی در مورد چگونگی تأمین شرکت های مراقبت های بهداشتی از سوابق پزشکی دیجیتال بیمار ارائه نمی دهد و از آن زمان به روز نشدهShare. نیاز فوری به قانون به روز شده در اوایل سال جاری هنگامی که گزارشProPublicaگزارش) دریافتند كه سوابق حدود 5 میلیون بیمار در آمریكا با نرم افزار رایگان به راحتی قابل دسترسی بود. این شرکت باید درباره نحوه استفاده از داده ها و چه کسی به آن دسترسی داشته باشد ، خاص باشد.                       

        

      

        

          

                  

                             

در این مقاله:                         ai،amazon،amazon transcrib پزشکی،خدمات وب آمازون،هوش مصنوعی،aws،سرویس های ابری،تجهیزات دنده،دارو، خدمات،رونوشت     

                     

              

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته هستند. اگر چیزی را از طریق یکی از این لینک ها خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.              

      

        

      

      

      

84         سهام       

    

    

          

        

      469149 69605 ادامه مطلب

Leave a Comment