آگهی تعطیلات Peloton دارای فیلم های وحشتناک جدی است

توسطمورگان سونگ

Peloton با یک تبلیغ مبهم تهدیدآمیز در تعطیلات تکیه می زند.

این شرکت ، که دوچرخه های ورزشی متصل را گران قیمت می کند ، بخاطر تبلیغات عجیب و غریب خود بدنام است. در اوایل سال جاری ، این کمپین پس از یک ویروسموضوع توییتربرخی از گزینه های طراحی داخلی را زیر سؤال برد. دوچرخه های ثابت لوکس – که ساعت آن 2 دلار است ، 52 برای ابتدایی ترین دستگاه و $ (*****************************************************) یک ماه برای پخش کلاسهای تمرین مجازی – غالباً

در آخرین تبلیغ خود ، که به صورت آنلاین از هم پاشیده می شود ، یک مرد یک دوچرخه Peloton به یک زن هدیه می دهد.

“A

Peloton؟

“او گاز می زند ، پرده از چشمانش پرده برمی دارد.

سپس ، وی شروع به کار با وبلاگ می کند. او خودش را در اتاق نشیمن مجلل خود در حال دوچرخه سواری می داند ، و پنجره های کف تا سقف ، فصول را نشان می دهد که از یک سرزمین عجایب زمستانی پوشیده از برف به یک باغ تابستانی سرسبز تغییر می کند.

“یک سال پیش ، من نفهمیدم که این چقدر می تواند من را تغییر دهد ،” به دوربین می گوید ، که نسبتاً نسبتاً بین نماهای پرتره و منظره تغییر کرده است. “متشکرم.”

ما … سؤال داریم.

چرا او اینقدر عصبی بود که دوچرخه ثابت را سوار کند؟ چرا او یک سال بعد یک ابرخودرو از وبلاگ های خود ساخت؟ آیا چیزی در مورد او تغییر کرده است ، جز اجبار او برای بیدار شدن در سحر برای چرخه؟ آیا او الان زندگی خارج از Peloton را می داند؟

برخی از کاربران توییتر شوخی کردند که شخصیت اصلی تبلیغ به دلیل ترسیدن به نظر می رسدنهدوچرخه پس از توییت کاربر توییتر @ SamuelMoen با صدای توئیتر تماس گرفت و این تبلیغ ویروسی شد.

اگر می خواهید زندان دوچرخه سواری خود را تردید کنید ، حداقل هر بار تلفن خود را به همان روش نگه دارید!

اولگا نونس ، فیلمساز ، تبلیغ را با موسیقی شوم ویرایش کرد ، و آن را به (*******************************************************) تریلر.

بازهم ، این تبلیغ دارای انرژی فیلم وحشتناک است.

شاید تشویق تعطیلات واقعی فرقه ای بود که ما در این راه به آن پیوستیم!

(******************************

1201225767583133696 ادامه مطلب

Leave a Comment