اکنون می توانید به صورت رایگان در Android ، Fire TV و iOS به Amazon Music گوش دهید

Amazon Music on a Galaxy S9+

منبع: آرا واگنر / Android Central

چه چیزی میخواهید بدانید

 • مشتریان در ایالات متحده ، انگلیس و آلمان هم اکنون می توانند با تبلیغات آمازون در Android ، Fire TV ، iOS و وب به طور رایگان به موسیقی آمازون گوش دهند.
 • پیش از این ، این سرویس فقط در دستگاه های اکو موجود بود.
 • این سرویس به مجموعه ای از لیست های پخش برتر و هزاران ایستگاه دسترسی دارد ، اما شما نمی توانید آهنگ خاصی را درخواست کنید مگر اینکه مشترک شوید.
 • فقط در زمان تعطیلات ، آمازون خبرهایی را منتشر می کند که موسیقی به گوش شما خواهد رسید. از نوامبر شروع می شود 39 ، برنامه پشتیبانی تبلیغات رایگان Amazon Music اکنون در Android ، Fire TV ، iOS و حتی در وب موجود است. با این اعلامیه

  ، آمازون اکنون به میزبان دیگر سرویس های پخش موسیقی که یک لایه پشتیبانی از آگهی رایگان در چندین سیستم عامل ارائه می دهند (مانند Spotify ، Pandora و YouTube Music).

  پیش از این ، این سرویس فقط در دستگاه های Echo در دسترس بود ، اما پس از اعلامیه دیروز ، مشتریان در ایالات متحده ، انگلیس و آلمان می توانند از دسترسی به Amazon Music در دستگاه های مورد علاقه خود و بدون عضویت در Prime یا Amazon Music نامحدود استفاده کنند.

  مشابه بسیاری از سرویس های موسیقی پشتیبانی تبلیغات ، شما نمی توانید آهنگ یا آلبوم خاصی را درخواست کنید. در عوض ، شما به انتخاب لیست های پخش برتر و هزاران ایستگاه دسترسی خواهید داشت. برخی از لیست های پخش و ایستگاه های موجود به شرح زیر است.

  • “لیست ،” لیست پخش با بزرگترین آهنگ های جهان.
 • “Fuego Latino” ، مجموعه ای از داغترین آهنگ های لاتین این هفته.
 • “Country Heat” ، لیست پخش نهایی برای طرفداران موسیقی امروز کشور.
 • ایستگاه “موارد دلخواه” برای آهنگهای نمادین که فصل یولتید را تعریف می کند ، قرار دارد.
 • “Rap Rotation” ، خانه جدید رپ در چرخش سنگین.
 • اگر سعی در پخش یک آهنگ خاص دارید ، برنامه به جای این کار ، یک ایستگاه را بر اساس آهنگ شروع می کند با این که گوش دادن به درخواست فقط برای مشترکین نامحدود در دسترس است. اگر تصمیم به تبدیل شدن به یک مشترک نامحدود را دارید ، 7 دلار برای شما بازپرداخت می کند. 96 / ماه برای اعضای برتر یا 9 دلار. 50 / ماه برای کاربران بدون Prime.

  علاوه بر درخواست آهنگ های خاص ، اشتراک موسیقی نامحدود در آمازون همچنین امکان دسترسی بیشتر به شما را فراهم می آورد 39 میلیون آهنگ ، هزاران لیست پخش و ایستگاه ، و بارگیری های آفلاین.

  موسیقی در هر نقطه

  Music Music نامحدود: عضویت 4 ماهه

  Amazon Music Unlimited یک سرویس پخش جریانی است که بر روی دستگاه های مختلف قابل دسترسی است و دارای میلیون ها آهنگ است که می توانید به صورت تقاضا آنها را پخش کنید یا در دستگاه خود بارگیری کنید. این کاملاً بدون آگهی است. این قرارداد فقط برای کاربران جدید این سرویس است.

  0 $. 96$ 39. 99
  $ خاموش

  ما ممکن است با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم.بیشتر بدانید.

   82841 ادامه مطلب

  Leave a Comment