اینستاگرام ابزاری را آزمایش می کند که به شما امکان می دهد DM ها را در محل کار بصورت مخفیانه بفرستید

عکس : KIRILL KUDRYAVTSEV / AFP (گتی)

اینستاگرام توانایی دسترسی کاربران به پیام های مستقیم خود را از طریق وب را آزمایش می کند ، به این معنی که در نهایت ممکن است در ساعات کاری بتوانید پیام ها را ارسال کنید و به اشتراک بگذارید – البته کم – البته.

سخنگوی اینستاگرام از طریق ایمیل به Gizmodo گفت که این آزمایش از امروز آغاز می شود تا “درصد کمی از مردم در سطح جهان” انجام شود. این شرکت با استفاده از این ابزار به کاربران امکان دسترسی به صندوق ورودی مستقیم اینستاگرام خود ، ارسال و دریافت پیام های جدید و همچنین ایجاد گپ های گروهی را می دهد. کاربران همچنین می توانند از طریق DM به Stories پاسخ دهند ، عکس هایی را از دسک تاپ خود ارسال کنند ، پست هایی را از فید خود به اشتراک بگذارند و از طریق پیام های خوانده نشده با اطلاع رسانی آیکون مطلع شوند.

رئیس اینستاگرام آدم مصریصدای جیر جیر شده استدرباره آزمون روز سه شنبه ، با بیان اینکه “اکنون فقط درصد کمی از مردم است – ما باید بسازیم مطمئناً خوب عمل می کند – اما امیدواریم که به زودی این موضوع را برای همه به ارمغان بیاورد. “

محقق جین م. وونگ در ابتداخال خالآزمون و در فوریه سال گذشته تصویری را توییت کرد. این شرکت بهTechCrunch)

در زمانی که “همیشه روشهای بهبود تجربه اینستاگرام را آزمایش می کند” ، اما به نظر می رسد که اینستاگرام بیش از یک سال است که در حال ایده گرفتن برای انتخاب آزمایشی است.

وقتی از وی درباره یك احتمال گسترده تر این ویژگی پرسیده شد ، سخنگوی اینستاگرام به Gizmodo گفت كه “اکنون زمان خاصی برای اشتراک گذاری ندارید.” خوکچه های خوش شانس برای دسترسی زود هنگام به این ویژگی و همچنین شما اتفاق می افتد که یک کاربر مکرر هستید ، خوب ، به تولید و تولید خود وداع کنید.

ادامه مطلب

Leave a Comment