در بهمن ماه 2020 ،اینستاگرام شروع به آزمایشکرد ، به طور محدود ،پیام های مستقیم را از نسخه وب خود ارسال کنید، یکی از درخواستی ترین ویژگی توسط کاربران با وجود موارد فوق ، شبکه اجتماعی عکاسی هرگز تاریخ انتشار آزمایشی را فاش نکرد و تقریباً یک سال طول کشید تا ما دوباره در مورد آن خبرهایی داشته باشیم.

اینستاگرام، طبق پرتاللبه،پیاده سازی پیام های مستقیم امروز را در نسخه وب. با این حال ، در حال حاضر آنها فقط برای تعداد محدودی از افراددر دسترس هستند، که از مناطق مختلف جهان انتخاب شده اند. اگر جزء معدود افراد خوش شانس هستید ، می توانید نماد پیامهای مستقیم را در فهرست بالای منو ، سمت راست دکمه “کاوش” مشاهده کنید.

رابط ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ،کاملاً شبیه به مسنجر فیس بوک است. در حقیقت ، مشخص شده است که افرادی که توسط مارک زاکربرگ به رهبری هستند ، برای تسهیل در توسعه و اجرای توابع جدید ، فن آوری ها را بین هر دو سیستم عامل به اشتراک می گذارند. به یاد داشته باشید که هدف شما اجرای همه سرویس های پیام رسانی شما – Messenger ، WhatsApp و Instagram است – در یک.

اینستاگرام اعلام کرده است که پیشنهاد آنهنوز در مرحله آزمایش است، بنابراین پذیرش شما برای تعیین راه اندازی جهانی شما کلیدی خواهد بود. بدون شک ، پیام های مستقیم وب می توانند توسط شرکت ها ، مشاغل ، تأثیر گذاراناستفاده شوندو سایر کاربرانی که هنوز از رایانه خود به عنوان ابزار اصلی کار استفاده می کنند. این حرکت به احتمال زیاد درب دیگر عملکردهای به ارث رسیده از برنامه تلفن همراه را باز خواهد کرد.

موارد دیگر در Hypertext