اینستاگرام شروع به نمایش DM ها به وب می کند

  

اینستاگرام بالاخره پیام های مستقیم را به وب می آورد. از امروز ، “درصد کمی” از کاربران جهانی سیستم عامل می توانند از طریق وب سایت اینستاگرام به DM های خود دسترسی پیدا کنند ، که باید برای مشاغل ، تأثیر گذاران و هر کس دیگری که DM های زیادی ارسال می کنند ، مفید باشد و در عین حال به دور زدن برنامه کمک کند. در دستگاه ها تجربه کنید. این شرکت می گوید ، روند موفقیت آمیز امروز فقط یک آزمایش است و جزئیات بیشتر درباره حضور احتمالی در مقیاس گسترده در آینده به دست خواهد آمد.

تجربه پیام رسانی مستقیم از طریق مرورگر مشابه با تلفن همراه خواهد بود. می توانید گروههایی جدید ایجاد کنید یا از طریق صفحه DM یا یک صفحه نمایشی با کسی گپ بزنید. همچنین می توانید برای دوست داشتن پیام ، دوبار ضربه بزنید ، عکس ها را از دسک تاپ به اشتراک بگذارید و تعداد کل پیام های خوانده نشده را ببینید. در صورت فعال کردن اعلان ها برای کل سایت اینستاگرام در مرورگر خود ، می توانید اعلان های DM رومیزی دریافت کنید. اینستاگرام می گوید “در طول آزمایش” این کار را ادامه خواهد داد. “

وقتی از وی سؤال شد که چرا اینستاگرام DM های وب را بر چیزی مانند برنامه iPad اولویت بندی کرده است ، سخنگوی یک شرکتVergeرا به توجیه معمول خود ارجاع داده است و گفت DM ها در وب به کاربران خود کمک می کنند “با افرادی که به آنها اهمیت می دهید در تماس باشید.”

فیس بوک بیش از یک سال گذشته به طور فزاینده ای روی پیام رسانی تمرکز کرده است. مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگبهنیویورک تایمزآخرین گفت بهار که “پیام های خصوصی ، گروه ها و داستانها” “سه منطقه با رشد سریع ارتباطات آنلاین” بودند. استوری های اینستاگرام در حال حاضر در وب هستند و با اعلام امروز ، اینستاگرام اکنون به برخی از کاربران خود اجازه می دهد تا به چت گروهی و خصوصی دسترسی پیدا کنند. پیام هایی از مرورگر ، که مطابق با آنچه که زوکربرگ گفت او و شرکت در اولویت قرار دارند.

زاکربرگ

سال گذشتهگفت که این شرکت قصد دارد در نهایت اجازه دهد کاربران فیسبوک ، واتس اپ و اینستاگرام برای پیام رسانی به یکدیگر ، صرف نظر از بستری که استفاده می کنند. ما نشنیده ایم که چگونه شرکت قصد دارد این شاهکار را از بین ببرد ، اما مرورگر می تواند به شرط اینکه انعطاف پذیری بیشتری را در مورد مکان مکالمه به کاربران بدهد ، نقش مهمی را ایفا می کند.

من برای DM های اینستاگرام در وب لابی کرده ام ، بیشتر به این دلیل که من یک گزارشگر هستم که گهگاه از طریق اینستاگرام به منابع می رسم. من همچنین بیشتر روزها در لپ تاپ خود زندگی می کنم ، بنابراین درمان DM های Instagram مانند هر برنامه چت رومیزی دیگری روند من را ساده می کند و چت کردن سریعتر و آسان تر با دوستان و منابع من را آسان می کند.

بیشتر بخوانید

Leave a Comment