با استفاده از صفحه اصلی ، نتایج جستجوی Google را با حفظ حریم خصوصی بیشتر دریافت کنید

تصویر: Shutterstock

وقتی صحبت از وب می شود ، محرمانه بودن اطلاعات در بین ما احتمالاً قبلاً از DuckDuckGo شنیده است. این هفتهشرکت سریعدر مورد جایگزین برای موتور جستجو
به نام Startpage ، که اگر کاربر DuckDuckGo باشید ، ارزش دیدن هم دارد.

برخلاف DuckDuckGo ،صفحه اول

به لطف توافق دیرینه ای که دارد ، نتایج جستجوی واقعی Google را جمع می کند. با شرکت تفاوت بین استفاده مستقیم از Startpage و Google؛ با این حال ، این است که شما هنگام انجام آن جستجو ردیابی نمی شوید.

این بدان معنی است که نتایج جستجو به طور خاص مانند آنها ممکن است به شما داده نشوند. اگر به درستی در Google جستجو کردید. صفحه اول هنگام استفاده از آن ، اطلاعات شخصی درباره شما را جمع آوری ، به اشتراک نمی گذارد ، و یا ذخیره نمی کند.

بنابراین ، جستجو برای یک جفت کفش تنیس جدید نخواهد بود نتیجه اینکه ماه آینده با تبلیغات کفش بمباران می شوید. صفحه شروع همچنین نمی تواند اطلاعات مربوط به شما و سابقه جستجوی شما را به مقامات تحویل دهد ، زیرا این تاریخ به سادگی ندارد.

نتایج جستجو همگی دارند گزینه های نمایش ناشناس که به شما امکان می دهد از نتایج جستجوی خود بازدید کنید ، به عنوان مثال ، آن سایت کفش ، بدون اینکه خرده فروشی بتواند شما را ردیابی کند و بداند که در آنجا حضور داشته اید.

اگر در مورد حریم خصوصی در وب نگران هستید (باید باشید) و نتایج جستجوی DuckDuckGo همیشه به اندازه دلخواه شما دوست ندارند قطعاً ارزش دیدن داشته باشند.

90437058 بیشتر بخوانید

Leave a Comment