برنامه های وب و خدمات را با این سایت های “جدید” راه اندازی کنید

Google به تازگی اعلام کرده است که می دهد نام دامنه ای با نام تجاری جدید را از دست می دهد – جدید n که با یک دردسر هوشمندانه همراه است. آنهایی که خریداری می کنند باید از آن استفاده کنند تا میانبر یک فعالیت ، اقدام یا برنامه را ایجاد کنند. یا برای قرار دادن آنبه اصطلاحات Google، “همه نام دامنه های جدید. باید برای تولید عمل یا جریان ایجاد آنلاین استفاده شوند.”

مانند یک ویرایشگر Lifehacker ، من عاشق مفهوم این دامنه های جدید هستم ، زیرا انجام فعالیت های آزار دهنده مانند بارگذاری یک سند جدید در Google Drive بسیار ساده است. آنچه قبلاً یک فرآیند چند مرحله ای بود اکنون به یک URL کاهش یافته است:

docs.new. روی آن پیوند کلیک کنید ، یا آن را در نوار آدرس خود در قسمت Enter وارد کنید ، و به یک Google Doc خالی خیره می شوید. فکر می کنم این حتی سریعتر از راه اندازی مایکروسافت ورد بر روی دسک تاپ شما باشد.در حالی که مدت زمان ثبت نام محدود برای نامهای دامنه جدید نیست. شروع می کنیمتا 2 دسامبر، در حال حاضر چند انتخاب مفید در اطراف شناور وجود دارد. در اینجا جالب ترین مواردی که ما تاکنون حفر کرده ایم و خدماتی که با آنها در ارتباط بوده ایم – اگر اطلاعات دیگری یافتید ، در نظرات به ما اطلاع دهید!

برنامه ها و خدمات Google اسناد:docs.new

یاdoc.new ورق ها:sheet.newیاsheet.newاسلایدها:slides.new

یاslide.new [[“Embedded Url”,”External link”,”http://podcast.new/”,{“metric25”:1}]

نگاه داشتن:Keep.new

تشکیل می دهد:form.new

یاform.new

تقویم:cal.new

یا یا a data-ga=”[[“Embedded Url”,”External link”,”http://meeting.new/”,{“metric25″:1}]]” href=”http://meeting.new/”>جلسه.نوشته

سایت های:

)sites.newیاsites.new

سایر برنامه ها و خدمات

Bitly:link.newیاbitly.new

بوم:canva.newیاdesign.newسیسکو:webex.newیاletsmeet.new

eBay:

sell.new

یاshop.new

GitHub:

repo.new

متوسط:story.newOpenTable:reservation.newیاrestaurant.newSpotify:playlist.newیا]” href=”http: // پادکست .new / “>podcast.new

بیشتر بخوانید

Leave a Comment