بهترین دوست جدید توسعه دهنده وب AI است که در انتظار استفاده از آن است

با ظهور فن آوری های مختل کننده مانند هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، واقعیت مجازی ، به نظر می رسد همه چیز فراتر از بحث توسعه دهنده است. برو به جریان اصلی جایی که شما و آنها می شنویم – آنها می توانند ما را بی حس کنند. در اینجا بهترین دوست جدید توسعه دهنده وب هوش مصنوعی در انتظار استفاده از آن است.

نادیده گرفتن حرکات در هوش مصنوعی کمی چالش برانگیز است.

AI دیگر یک کلمه کلیدی در فضای توسعه وب نیست ، بنابراین آنچه ما می توانیم انجام دهیم تسلیم فناوری هستیم. اگرچه کار با هوش مصنوعی قدرت ، دسترسی آسان ، اتوماسیون مراحل مختلف را دارد ، فضایی را ایجاد می کند که الهام بخش باشد و ما را متمرکز کند. در حقیقت به نظر نمی رسد که یک تحول عمیق وجود داشته باشد ، اما سؤال این است کهچه تأثیر AI در فضای توسعه وبدارد.

به فضای فعلی توسعه وب نگاهی دقیق بیندازید. خواهید فهمید که این حوزه تا حد زیادی از صفحات وب مبتنی بر متن تکامل یافته است تا انواع عناصر صوتی و تصویری جذاب را شامل شود.

وب سایت ها فراتر از اطلاعات متوسط ​​هستند. ارائه انیمیشن و تایپوگرافی به طرح های چشم نواز. یک تغییر عمیق نادر در جهت بهبود رابط کاربری ایجاد شده است. مردم انتظار دارند که رابط جذاب تر ، واکنش پذیر و در نهایت انسانی تر باشد.

به عنوان مثال ، LinkedIn گسترده ترین وب سایت های شبکه حرفه ای در جهان است که اکنون سایت خود را مجدداً بازسازی کرده است تا تجربه مرور بهتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد. از طرف دیگر ، به نظر نمی رسد که هوش مصنوعی محدود به این تخیل های علمی تخیلی باشد.

AI انتظار می رود که به بازار $ $ 26 میلیارد سالهای آینده.

با وجود داستانهای جنگ فضایی عظیم در فیلمهای علمی تخیلی ، انتظاراتما از هوش مصنوعینیز چند برابر شده است. حتی اگر می دانیم که این فیلم ها واقع بینانه نیستند ، اما همه چیز تغییر خواهد کرد و هوش مصنوعی به عنوان اصلی ترین مسیر محاسبات اصلی در آینده ای نزدیک در نظر گرفته می شود.

هوش مصنوعی قادر به چیست؟

AI چند مقادیر منحصر به فرد اضافه می کند. تصویر:
Freepik

هوش مصنوعی قادر است از طریق پیش بینی پاسخ و بهینه سازی صدا ، بسیاری از مواردی را ارائه دهد از جمله ارائه تجربه ای پیشرفته از مشتری.

جستجوی صوتی بهینه شده

با کارآمدتر شدن مرور در اینترنت ، مردم مشتاق هستند اطلاعات را سریعتر و کارآمد تر جمع آوری کنند. جستجوی صوتی باید تکامل یابد زیرا نمی توانید زمانی که این ویژگی به ویژه در بین جوانان بدست می آید ، غافل شوید.

صنعت تجارت الکترونیک یکی از بهترین و برجسته ترین نمونه های جستجوی فعال شده توسط صدا است. دستیاران خرید مجازی با توجه به درخواست کاربر ، نتایج جستجوی فیلتر را نشان می دهند ، و تجربه خرید آنلاین را بی دردسر تر می کنند.

هوش مصنوعی به مصرف کنندگان در سطح شخصی کمک می کند ، جستجوی صوتی بهینه شده به زودی در مجموعه های خرید مجازی یک ضرورت خواهد بود.

اتوماسیون

تکنیک های هوش مصنوعی با انجام وظایف طراحی یکنواخت با موفقیت زمان صرف شده توسط توسعه دهندگان وب را کاهش می دهد. این فقط به این موارد محدود نمی شود بلکه به نظر می رسد در طراحی وب

طراحی وب را توسعه داده است.

پیشنهادات محصول ، نتایج موتور جستجو ، طراحی تصویر و توسعه محتوا همه تحت تأثیر هوش مصنوعی قرار دارند. به همین دلیل ، به نظر می رسد که توسعه دهندگان بیشتر بر روی عناصر دیگر (موارد مهم) که شخصی سازی سایت را ارائه می دهند ، متمرکز شده اند.

رهبران صنعت جهانی مانند فیس بوک و گوگل ابزارهای هوش مصنوعی را راه اندازی کرده اند که پذیرش هوش مصنوعی را در برنامه های وب کار ساده ای کرده است.

تعامل کاربر پیشرفته.

در حالی که از طریق وب سایت می روید ، از آن دسته از چت های چوبی با هوش مصنوعی که در سرویس شما هستند ظاهر می شوند؟ بعضی اوقات آنها کاملاً مفید هستند. به عنوان مثال ، بیماران اغلب ترجیح می دهند از درخواست پرس و جو با چت بابات برخلاف گذراندن وقت در صف های طولانی در پذیرش بیمارستان استفاده کنند. این گپ های با قابلیت هوش مصنوعی پاسخ بازدید کنندگان را می دهند.

چت بابات اما می تواند از الگوریتم های یادگیری ماشین تغذیه شود تا بتواند علائم ذکر شده توسط کاربر را سریع تشخیص دهد. با از بین بردن تمام موانع ارتباطی ، هوش مصنوعی تجربه مرور را راحت تر و کاربر پسند تر می کند.

هوش مصنوعی تجربه مرور را راحت تر و کاربر پسند تر می کند. تصویر: Freepik

هوش مصنوعی در توسعه وب سایت

# 1 الگوریتم های خودآموزشی کدگذاری آسان تر.

از هوش مصنوعی برای سهولت امور ، به ویژه برنامه نویسی وب استفاده می شود. برنامه نویسی یکی از بزرگترین چالش های توسعه دهنده وب، به زره درخشان خود نیاز دارد تا به شکل هوش مصنوعی نجات یابد.

از قابلیت های اساسی می توان استفاده کرد. این موارد شامل افزودن ، ویرایش یا به روزرسانی سوابق پایگاه داده ، ارائه بینش در مورد آن بخش های کد برای حل یک مشکل است. بر اساس چنین ایده هایی ، توسعه دهندگان وب می توانند کاملاً برنامه هایی را اجرا کنند که خود مراقب تخلفات باشد.

هوش مصنوعی را می توان برای ایجاد کدها (با توانایی های اصلاح کننده خود) از ابتدا تا یک کد کاملاً کاربردی و بدون نیاز به کمک انسانی ایجاد کرد. ایجاد برنامه ها و ربات ها با سرعت بیشتر و هیچ گونه مصالحه ای در مورد عملکرد از طریق جادوی AI امکان پذیر نیست.

#2 تجربه کاربری استثنایی.

تجربه کاربر جایی است که هوش مصنوعی شروع به ورود به جریان اصلی کرد. ارضای نیاز مشتری نهایی شما برای هر مشاغل مهم است. هیچ چیزی در معرفی چت بات ها برای مراقبت از مشتری مشکلی ندارد. تعامل با مشتری به خوبی اداره و پرداخته شده است.

علاوه بر این ، سیستم می تواند کارهای روزمره را نیز به صورت خودکار انجام دهد. افزایش درگیری کاربر با پاسخ به سؤالات و نظرات آنها در مورد پست های وبلاگ از طریق هوش مصنوعی آسانتر می شود.

# 3 بازاریابی.

هوش مصنوعی از یادگیری ماشینی استفاده می کند تا پیش بینی های بازاریابی مربوط به تجارت شما باشد. در نتیجه یادگیری دستگاه هوش مصنوعی ، با این موضوع آشنا می شوید:

مشتریان نهایی شما قصد خرید بعدی را دارند؟ آیا محصولی که مشتریان از آن استقبال نکنند؟ مجموعه ای از دستگاه ها و رسانه هایی که مشتریان برای دستیابی به آنها استفاده می کنند یک وبسایتزمان ایده آل وقتی مشتری تصمیم به خرید محصول می گیرد (****************************************

این مزایا باعث آرامش و پیوسته موارد در تجارت می شود. شرکت های توسعه وب شروع به استفاده بیشتر از هوش مصنوعی کرده اند. با یکی از به دنبال ترین فن آوری ها
نوآوری در سراسر جهان.

هوش مصنوعی (AI)

دیو جارویس

دیو جارویس به عنوان یک مدیر توسعه تجارت در eTatvaSoft.com ، یک شرکت توسعه نرم افزار تلفن همراه و وب در سطح سازمانی فعالیت می کند. او قصد دارد مهارت های تحلیلی خود را تیزتر کند ، درک اطلاعات خود را عمیق تر کند و دانش کسب و کار خود را در این سال های فعالیتش گسترش دهد. بازدید از اینبرای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت. او را دنبال کنید در 626.

(*********************************************** (*********************************************** 158413 ادامه مطلب

Leave a Comment