بهترین گزینه های زوم برای جلسات از راه دور

بزرگنمایی در حال گرفتن است این روزها استفاده بسیار بیشتری اکنون که مردم نیاز دارند جلسات را از راه دور برگزار کنند و

که به تعامل چهره به چهره نیاز دارند بدون خطرات فعلی ناشی از نزدیکی جسمی. بزرگنمایی به شما امکان می دهد جلسات را ایجاد کنید و میزبان آن باشید ، اما این تنها راه حل کنفرانس ویدیویی آنلاین در آنجا نیست. با گزارش های حکایتی از ارتباطات آهسته و تماسهای قطع شده ، برخی ممکن است به دنبال گزینه ثانویه باشند. خوشبختانه بسته به نیاز شما گزینه های پرداختی و رایگان زیادی برای انتخاب وجود دارد.

گزینه های پرداخت شده

Google Hangouts (تصدی)

)

تصویر: Googleاین احتمالاً بدیهی ترین انتخاب است ، به خصوص که می توانید از Hangouts در طیف وسیعی از دستگاه ها و مرورگرهای وب استفاده کنید. با این حال ، Googleخدمات G-Suite در سطح سازمانی

شاملنسخه Hangoutsکه مناسب برای شرکت هایی است که نیاز به یافتن یک برنامه کنفرانس ویدیویی جدید دارند. این می تواند برای گپ های متنی ، صوتی و تصویری استفاده شود ، این امکان را به شما می دهد تا با (***************************************************************************************************************************************************************) کاربران دیگر در هر تماس ، و از ویژگی های تعدیل و ارائه قوی برخوردار است. حتی می توانید جلسات را ضبط کنید.

نسخه رایگان Hangouts نیز پشتیبانی از کاربران ، اما به کاربران نیاز دارد تا با استفاده از حساب های شخصی Google خود ، ارتباط برقرار کنند ، که ممکن است کسانی که یک حساب کاربری ندارند را حذف کنند. نسخه رایگان فاقد گزینه های ارائه است و همچنین نمی توانید تماس را ضبط کنید ، اما آن 64 – حد مجاز کاربر سخت است در مقایسه با سایر آزادها در آنجا. (Android

،“rel=” noopener noreferrer “target=” _ vac “>iOS

،وب

)
)جلسات Zoho

اگر نمی خواهید با G گوگل بروید سرویس سرویس ، گزینه جایگزین منبع باز Zoho One شامل نرم افزار کنفرانس آنلاین است که باید برای هر کسی که با زوم یا Hangouts آشنا باشد جذاب باشد.

جلسات Zoho به شما امکان می دهد میزبان جلسات رمزگذاری شده انتهایی به پایان ، کنفرانس ، و وبینارها باشید که همه آنها از طریق شماره گیری و پیوندهای ایمیل قابل دسترسی هستند – نیازی به مجبور کردن کسی نیست برای ثبت نام یا بارگیری برنامه به منظور ورود به سیستم. نسخه های رومیزی ، وب و تلفن همراه برنامه نیز وجود دارد.

می توانید جلسات خود را ضبط کنید ، و گزینه های میزبانی شامل ابزارهای تعدیل و سازمانی است. این نرم افزار همچنین با مجموعه برنامه Office Zoho ادغام شده است ، بنابراین می توانید صفحات گسترده ، اسناد متنی و سایر پرونده ها را به راحتی در طول ارائه خود بکشید. Zoho حتی دارای

) a a-data-ga=”[[“Embedded Url”,”External link”,”https://www.zoho.com/meeting/zoom-alternative.html”,{“metric25″:1}]]” href=”https://www.zoho.com/meeting/zoom-alternative.html” rel=”noopener noreferrer” target=”_ blank”>برگه مقایسه دستی که نشان می دهد چگونه آن را با زوم مقایسه می کند

.

Zencastr Zencastr از نظر فنی یک سرویس پادکست مبتنی بر وب است و نمی خواهد تماس ویدیویی انجام نمی دهید ، اما برای تماس های کنفرانسی بسیار عالی است. در میان COVID – 19 شیوع،)Zencastr در حال محدودیت های خود در اندازه گروه و محدودیت های ضبط است.

کاربران رایگان هم اکنون می توانند مکالمه با کاربران نامحدود و زمان ضبط نامحدود (به طور معمول فقط در هر تماس 8 کاربر و 8 کاربر) داشته باشند. ساعت زمان ضبط در هر ماه ، گرچه تماسهای مرتب نشده حساب نمی شوند).

کاربران پرداخت شده ($ 20 / ماه) دریافت کنید ابزار ویژه ویرایش داشبورد و ابزارهای پس از تولید فقط میزبان نیاز به داشتن یک حساب Zencastr دارد ، زیرا آنها می توانند کاربران را از طریق لینک های اشتراک گذاری ساده (مثل شما با Zoom) دعوت کنند. همچنین دکمه “بلند کردن دست” وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا همه کارها در هنگام میزبانی یک کنفرانس بزرگ به راحتی اجرا شود و می خواهید مطمئن شوید که همه می توانند وارد سیستم شوند.


گزینه های رایگان


اختلافIllustration for article titled The Best Alternatives to Zoom for Remote Meetings

Illustration for article titled The Best Alternatives to Zoom for Remote Meetings

تصویر: اختلاف

Discord یک برنامه با محوریت بازی است ، اما به لطف گپ های رمزگذاری شده و ویژگی های سازمانی انعطاف پذیر ، جذابیت گسترده تری نسبت به بازی دارد. گفتگوهای Discord در “سرورهای” اختصاصی برگزار می شود که کاربران می توانند خودشان را تنظیم و سازماندهی کنند ، هر اتاق چت — فکر کنیداسلک ،

اما با تماس ویدیویی و صوتی علاوه بر گفتگوی متنی.

تماسهای ویدیویی در مجموع تنها از نه کاربر پشتیبانی می کند ، اما در صورت استفاده از آن برای برگزاری جلسات ، این برنامه شامل ابزارهای ساده اشتراک گذاری صفحه و سایر ویژگیهای مفید است. با توجه به اینکه این یک اپلیکیشن رایگان است ، در اینجا انعطاف پذیری زیادی وجود دارد و اگر می خواهید یک راه حل کنفرانس دائمی بخرید گزینه خوبی است ، اما گزینه های رایگان دیگر در این لیست بلند شدن و راه اندازی راحت تر خواهد بود. Discord در دسترس است

Windows، Mac، Linux، Android، iOS و اکثر مرورگرهای وب

WhatsApp و Facebook Messenger 50392

Illustration for article titled The Best Alternatives to Zoom for Remote Meetings

WhatsApp

در حالی که Facebook Messenger و WhatsApp برنامه های جداگانه ای هستند (فعلاً ) ، فیس بوک هر دو را در اختیار دارد و هرکدام از آنها با همان فن آوری باطن اجرا می شوند — و در نهایت به همان سرویس متقابل پلتفرم به همراه DM های اینستاگرام می پیوندند — فقط در صورتی که می دانید چرا ما آنها را اینجا جمع کردیم.هر دو WhatsApp و Facebook Messenger مکالمه صوتی / تصویری پشتیبانی می کنند ، اما از آنجا که این موارد بیشتر برای تماس های اولیه از طریق تلفن همراه یا وب طراحی شده اند ، ویژگی های کنفرانس سطح شرکت را در اینجا پیدا نمی کنید. اگر تنها کاری که باید انجام دهید اینست که با چند همکار یک بررسی سریع انجام دهید ، هر دو برنامه به خوبی کار خواهند کرد.

    WhatsApp (

Windows؛ Mac؛ Android؛ iOS

مسنجر (

وب

؛Android؛iOS)

Illustration for article titled The Best Alternatives to Zoom for Remote Meetings

تصویر: اپل

Facetime فقط iOS است که استفاده از آن را به عنوان یک راه حل جهانی محدود می کند ، اما از آنجا که تقریباً در مورد هر برنامه کاربردی گنجانده شده است بسیاری از افراد ممکن است به آن دسترسی داشته باشند. برنامه پشتیبانی می کند تا (**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************)iPhone ، iPad یا Mac مفید، آی تی می تواند روشی محکم برای برگزاری جلسات از راه دور باشد.
Illustration for article titled The Best Alternatives to Zoom for Remote Meetings

اسکایپ

Illustration for article titled The Best Alternatives to Zoom for Remote Meetings

تصویر: مایکروسافت
Illustration for article titled The Best Alternatives to Zoom for Remote Meetings

Skype یکی دیگر از سرویسهای گپ تصویری است که اکثر افراد احتمالاً با آن آشنا هستند. پشتیبانی از 250 کاربران در یک تماس ویدیویی تنها و در دسترس است]” href=”https://www.skype.com/en/get-skype/” rel=”noopener noreferrer” target=”_ blank”>Windows، Mac، iOS، Android و به عنوان یک برنامه وب ، اما مانند بسیاری از برنامه های رایگان دیگر در اینجا ، همه شرکت کنندگان باید یک حساب کاربری داشته باشند – در این حالت ، به یک حساب Microsoft نیاز خواهید داشت. این گفته است ، اگر همه افراد گروه شما قبلاً ثبت نام کرده و از این سرویس استفاده کنند ، کار را به خوبی انجام می دهند.

ادامه مطلب

Leave a Comment