دیجیتال مارکتینگ سپنته

ما برای طراحی و ساخت بستر‌های دیجیتالی و کمپین‌های شما به صورت هدفمند برنامه‌ریزی می‌کنیم و آنها را به صورت پکیج های قابل تحویل ارائه می‌دهیم.

این امر به ما کمک می‌کند تا راهکار هایی نه تنها پاسخگوی نیاز شما را ارائه دهیم، بلکه می‌توانیم نقاط قوت بیشتری در استعداد های کسب و کار شما کشف و از آنها بهره‌برداری کنیم.

به شما این اطمینان را می‌دهیم که بتوانید از راهکار های ما به دلیل به روز بودن طراحی و خدمات پشتیبانی قوی تا سال‌های متمادی در انواع دستگاه های موبایل، تبلت و کامپیوتر استفاده کنید و همچنین با آموزش نیرو‌های خود بقاء کسب و کار خود را در عرصه دیجیتالی امروز تضمین کنید.

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن اندروید می‌تواند گزینه موثری برای معرفی کسب و کار شما به مشتری باشد.سپنته طراحی انواع اپلیکیشن های اندرویدی شما را بهعده می‌گیرد.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با متد به روز و داینامیک، شخصی سازی شده مخصوص کسب و کار شما به و سازگاری 100% با انواع دستگاه های تبلت و موبایل. طراحی مخصوص سرور های لینوکس همراه با سئو سایت.

سئو سایت

سئو سایت

امروز تنها فاکتور با اهمیت در فعالیت های اینترنتی طراحی وبسایت و یا حضور در شبکه‌های مجازی نیست. برای تضمین رشد و موفقیت در عرصه مجازی باید سئو سایت قوی‌تری نسبت به رقبای خود داشته باشید در غیر این صورت کسب و کار شما در فضای مجازی دیده نخواهد شد!

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ برترین روش تبلیغاتی برای کسب و کارها در دنیای امروز است. ما با استفاده از انواع روش های مارکتینگ اهداف کسب و کار شما را محقق می‌کنیم و شما را از رقبا جلو می‌اندازیم!

کمپین تبلیغاتی

ساخت کمپین تبلیغاتی

آیا آماده معرفی محصول خود به مشتری هستید؟ ساخت کمپین تبلیغاتی خود را از ما بخواهید. تیم سپنته با تجربه بالا در زمینه تبلیغات بهترین و به صرفه ترین خدمات تبلیغاتی را با بازخورد واقعی به مشتریان خود ارائه میدهد.

ساخت برند

طراحی و ساخت برند

ایده جدید استارتاپ دارید؟ سپنته دیجیتال مارکتینگ برند شما را از 0 تا 100 طراحی میکند! از طراحی لوگو تا نورومارکتینگ، سپنته همراه شماست تا بالاترین پتانسیل خود را در بازار ارائه دهید.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

با استفاده ار عکاسی تبلیغاتی و یا عکاسی صنعتی حرفه ای میتوانید کالا یا خدمات خود را به بهترین شکل در دید بصری مخاطب بگنجانید.

ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساختن کلیپ تبلیغاتی خود را به سپنته بسپارید! تیزر های تجاری با کیفیت نقش بسزای در معرفی کسب و کار شما خواهد داشت. در واقع میتوان عکاسی حرفه ای و ساخت ویدئو تبلیغاتی را امروز از ملزومات شناساندن یک کسب و کار موفق دانست.