خدمات وب آمازون محاسبات کوانتومی را به ابر منتقل می کند

                                                                                                                                                                    

NTT Research has a particular focus on optics for networking and quantum computing.

AWS می خواهد محاسبات کوانتومی را به ابر بیاورد.

                                                    تحقیقات NTT                                                 

خدمات وب آمازون (AWS) سه سرویس محاسبات کوانتومیرا اعلام کرده است که این ابر رایانه را در دسترس روزمره قرار می دهد. ، همانطور که در اوایل دوشنبه توسط سایت خواهر ZDNet خواهر گزارش شده است. این غول فناوری در جریان کنفرانس سالانه AWS re: Revent پرده برداری کرد ،آمازون براکت ، مرکز AWS برای محاسبات کوانتومی و آزمایشگاه جدید راه حل های کوانتومی آمازون.

AWS صبح دوشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد که قبلاً شوخی کرده بود 16 سالها پیش در مورد راه‌اندازی Cloud Compute Cloud – اما اکنون این واقعیت شده است.

TheAmazonخدمات Braket به توسعه دهندگان ، محققان و دانشمندان این امکان را می دهد تا با رایانه های کوانتومی از ارائه دهندگان مانند

آزمایش کنند. D-Wave،IonQوریجتی
. AWS گفت: “شما می توانید مدارهای خود را در یک محیط شبیه سازی شده بسازید و آزمایش کنید و سپس آنها را بر روی یک کامپیوتر کوانتومی واقعی اجرا کنید.”

                          

/ 198965 _ hls /master.m3u8 ” ، “mp4”: “https: / / cnetvideo.cbsistatic.com / vr / 3087 / 16 / 029 / / CMS_CLIP1 _ 1629382211842 _ 3087. mp4 “،” index “: 0}]”>                                                     

                         

                                                                                

                

                        در حال پخش:                        این را نگاه کن:                                        محاسبات کوانتومی ابر رایانه فوق العاده جدید است                 

                

                             

4:                     

                

            

        

    

مرکز AWS برایکوانتوم محاسباتیک مرکز تحقیقاتی جدید در انستیتوی فناوری کالیفرنیا (Caltech) است. این شرکت امیدوار است محققان و دانشمندان از این مرکز برای ایجاد “پیشرفت های علمی و فناوری” از جمله امکان تولید انبوه رایانه های کوانتومی استفاده کنند.

و در آخر ، آزمایشگاه راه حل های کوانتومی آمازون به متخصصان کوانتومی از آمازون به مشتریان AWS دسترسی می دهد.

محاسبات کوانتومی، که می تواند همزمان چندین امکان را ارزیابی کند ، خواهد داشتاحتمالاً برای فیزیک و شیمی استفاده می شودشبیه سازی هایی که با رایانه های کلاسیک امکان پذیر نیستند و نمی توانند مواد شیمیایی پیچیده را شبیه سازی کنند. آنها همچنین می توانند داروهای جدید و پانل های خورشیدی ایجاد کنند ، به توسعه کمک کنندهوش مصنوعیواتومبیل های خودران، و حتی اوراق بهادار سرمایه گذاری را نیز مدیریت کنید.

علاوه بر D-Wave ، IonQ و Rigetti ، غول های فناوریمایکروسافت،گوگل،IBM،اینتلوهانیولهمچنین روی کوانتومی کار می کنند محاسبه. IBM و Rigetti در حال حاضر دسترسی رایانهای ابری به رایانه های کوانتومی خود را ارائه می دهند ، در حالی که گوگل در مدت یک سال همین کار را می کند. ساخت رایانه های کوانتومی گران و دشوار است ، شگفت آور نیست که کوانتوم بیشتری از طریق سرویس های ابری اعلام می شود.

                                                                                                                                                                                                                         (******************************************************************************************************************************************************************) ادامه مطلب

Leave a Comment