در نهایت می توانید DM های اینستاگرام را روی دسک تاپ ارسال کنید

طبق گزارش ازThe Verge، فیس بوک از امروز پیام مستقیم را به سایت دسک تاپ اینستاگرام اضافه می کند. این بسیار شبیه به نحوه کار DM در تلفن همراه است. کاربران می توانند از طریق دکمه “پیام” به تازگی افزوده شده ، از طریق صفحه نمایه چت ایجاد کنند ، همچنین اگر مرورگر شما از آن پشتیبانی می کند ، می توانید پست ها را از طریق DM به دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین در رایانه خود اعلان دریافت کنید.

پیش از این ، کاربران برای ارسال DM ها می بایست از برنامه موبایل یا وب سایت تلفن همراه استفاده می کردند ، حرکتی که اگر می خواستید فضای بزرگتر یک صفحه کلید دسک تاپ را داشته باشید و از برنامه Android فعال استفاده نکنید ، بسیار ناامید کننده باشد. Chromebook یا Windows (******************************************************) برنامه. درمورد اینکه ، بااینستاگرام با جایگزین کردن برنامه بومی خود با یک برنامه وب، ظاهر خوبی برای اینستاگرام نخواهد بود که برنامه خود را به روز کند و سپس در واقععملکردعملکرد خود را از دست می دهد ، به خصوص با DM هایی که ویژگی بسیار چسبنده ای دارند.

متأسفانه برای کاربرانی که اکنون می خواهند آن را امتحان کنند ، یک نتیجه جهانی نیست.Vergeاظهار داشت که این فقط یک آزمایش محدود است و تعداد کمی از کاربران فعلاً به آن دسترسی خواهند داشت.

فیس بوک از تجربیات پیام رسانی خود در طول سال گذشته دو برابر شده است.این شرکت Threadsرا که یک برنامه پیام کوتاه مستقیم برای اینستاگرام است ، راه اندازی کرد. گفته می شود که فیس بوک در حال انتقال همه سرویس های پیام رسانیخود به یک پس زمینه مشترک و قابل تعاملاست ، با فیس بوک اعلام کرد که موضوعات بخشی از این قسمت هستند.

با این وجود ، ممکن است اهداف پیام رسانی فیس بوک به پایان برسد، با این حرکت جدید ، اینستاگرام مستقیم به سایر برنامه های Facebook در دسک تاپ پیوست و آن را افزایش می دهد قابلیت زنده بودن به عنوان یک برنامه پیام رسانی مستقل به خودی خود است.

اینستاگرام: هر آنچه را که باید بدانید

ما ممکن است با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم.بیشتر بدانید.

دور شایعه

همه چیز شما باید در مورد OnePlus 8 ، 8 Lite و 8 Pro بدانید!

وان پلاس ما را بیدار کرد 14 با برخورداری از گوشی های عالی و برای 2018 ، این شرکت دوباره به نظر می رسد تک به تک خود را. بین OnePlus 8 ، 8 Lite و 8 Pro ، در اینجا همه چیزهایی را که باید بدانید در مورد پخت و پز OnePlus در اینجا امتحان شده است.

(***************************

قرص های سیستم عامل Chrome خوب می شوند

سیستم عامل Chrome اندروید می شود (*********************************************************) سیستم حرکتی قدرتمند در بروزرسانی بتا

گوگل در حال افزودن Android است 14 – مانند حرکاتی که در سیستم عامل Chrome وجود دارد ، آنرا دوستانه تر می کند. این ویژگی در بتا با V چرخیده است 10 سیستم عامل و احتمالاً در ماه مارس اولین نسخه خود را انجام خواهد داد.

(******************************

بررسی عملکرد

عملکرد پیکسل 4 شما چگونه است؟

چند ماه از زمان عرضه پیکسل 4 می گذرد ، بنابراین اکنون می خواهیم بدانیم – عملکرد آن چگونه ادامه دارد؟

(*********************************

برای کاربران رایانه لوحی

با این برنامه ها بیشترین استفاده را از رایانه لوحی Android مورد علاقه خود داشته باشید

تبلت های مختلف اندرویدی مختلفی برای انتخاب در بازار وجود دارد ، اما بعد از تنظیم آن قرار است چه کاری انجام دهید؟ خوب ، ما بهترین برنامه ها را پیدا کرده ایم که می توانید با داشتن صفحه نمایش بزرگ بهترین تجربه ممکن را کسب کنید.

Get the most out of your favorite Android tablet with these apps85061 ادامه مطلب

Leave a Comment