سعی کنید از Google Drive به عنوان یک برنامه وب مترقی استفاده کنید

Google Drive اکنون به عنوان یک برنامه وب مترقی در دسترس است ( PWA) برای دسک تاپ و موبایل ، به کاربران یک گزینه جایگزین برای راه اندازی سرویس در مرورگرهای معمولی خود می دهد. PWA مانند برنامه های سلب شده به نظر می رسد و احساس می شود ، حتی اگر آنها اساساً در نسخه سلب شده مرورگر شما زندگی می کنند. آنها مانند میانه بین برنامه ها و وب سایت ها هستند. در حالی که آنها هنوز هم برای باز کردن و اجرای یک اتصال اینترنتی نیاز دارند ، فضای کمتری نسبت به برنامه ها دارند و معمولاً خیلی سریعتر از بارگیری مرورگر کامل شما (و بسیاری از برگه های آن) سر و کار دارند.

می توانید Drive PWA را هم اکنون در ویندوز (***************************) ، macOS و Chrome نصب کنید. سیستم عامل با استفاده از مرورگر Chrome ، اگرچه کاربران Windows (**************************) همچنین می توانند برنامه را از طریق Edge Chromium نصب کنند.

در نوار URL کنار نوار URL کلیک کنید نماد ستاره نشانکظاهر می شود که اگر می خواهید برنامه Drive را نصب کنید ، ظاهر می شود.”نصب” را کلیک کنید.

  • یک پنجره برنامه Drive جدید با همان رابط در نسخه وب سایت ظاهر می شود. همچنین میانبرهایی به دسک تاپ شما اضافه می شود.
  • کاربران اندرویدی می توانند با رفتن به Drive در مرورگر موبایل Chrome و ضربه زدن روی نماد همبرگر ، نوع دیگری از Drive PWA را نصب کنند و سپسبه صفحه اصلی اضافه کنید ، “اما ما توصیه می کنیم که به جای آن برنامه Android را ذخیره کنید. (استفاده از آن ساده تر است)

    برخلاف سایر PWA ها ، که معمولاً کاملاً در پنجره خود کار می کنند ، برخی از فایلهای Drive در یک تب Chrome به جای در برنامه (این اتفاق می افتد هم در دسک تاپ و هم برای موبایل). بنابراین ، شما در حال حاضر نوعی تجربه PWA را تجربه می کنید ، اما اگر همیشه با Google Drive سر و کار دارید مفید است.

    بیشتر بخوانید

    Leave a Comment