مایکروسافت برای مرورگر جدید Edge برنامه های بزرگی دارد

مایکروسافتاهداف زیادی را برای مرورگر جدید مبتنی بر Chromium Edge خود تنظیم می کند . همانطور که چاک فریدمن ، معاون رئیس شرکت برای Edge به من گفت ، او می خواهد Edge به یک میلیارد کاربر برسد – شماره ای که شروع به رقیب کردن شماره های Chrome می کند. با این حال ، اول ، تیم فریدمن مجبور است نسخه 1.0 Edge را در ماه ژانویه به کاربران عرضه کند.

هیچ پنهانی نیست که مایکروسافت با کمی ناامیدی به Chromium رفت. در واقع ، فریدمن ، که حدود دو سال پیش به این تیم پیوسته بود ، آنرا “بحران وجودی” نامید ، با این سؤال پیش آمد که چرا کاربران حتی مایل به استفاده از Edge قدیمی هستند. “وقتی وارد کشور شدم ، ما تقریباً این بحران وجودی را داشتیم ، خوب ، ما می خواهیم چه کاری انجام دهیم؟ این نوع لحظه مانند وجود دارد ، چرا Edge؟ چرا کاربران آن را انتخاب می کنند؟ آیا ما به مشکلات قابل توجهی تحویل داده ایم؟ “در آن زمان ، او واقعاً پاسخی برای این سؤال ها نداد ، بنابراین تیم به اصول اولیه بازگشت تا بفهمد که مایکروسافت به طور ویژه چه چیزی می تواند در فضای مرورگر ارائه دهد – و آیا وجود دارد؟ حتی یک نقش برای Edge به جلو می رود.

Microsoft's new Edge logoواقعیت این است که فریدمن تیم مدیریت برنامه را برای ویندوز کاربر تجربه کرد – تلاش برای غلبه بر اشتباهات ویندوز 8 – قبل از اجرای تیم محصول Edge همچنین به وضوح نشان می دهد که این محصول برای مایکروسافت چقدر مهم است.

فریدمن استدلال می کند که کارهای زیادی برای انجام در فضای مرورگر باقی مانده است. او به من گفت: “مشكلات جدیدی در حال ظهور وجود دارد كه احساس می كنند پا دارند.” “و سپس این مسئله در مورد حل مشکلات 5 سال گذشته نبود ، این مسئله برطرف كردن مشكلات 5 بعدی دیگر بود.” برای این كار ، تیم مجبور شد از گذشته با استفاده از سازگاری از مسائل اصلی Edge عبور كند – در حالی كه هنوز هم اذعان داشت كه حداقل در محیط کار ، مرورگر هنوز باید با وب میراث سازگار باشد.

مایکروسافت شامل

بدیهی است ، حریم خصوصی برای هر کسی که در تجارت مرورگر وب فعالیت دارد ، مهم است. فریدمن خاطرنشان کرد: در حالی که مردم به طور کلی از موارد مربوط به حریم خصوصی که با گشت و گذار در وب آگاه بودند آگاه بودند ، آنها ابزاری برای محافظت از خود نداشتند. فریدمن گفت: “ما به جایی رسیده ایم که قول وب را می پذیریم ، دسترسی آزاد به تمام اطلاعات جهان را احساس می کنیم ، بسیار عالی است ، اما قیمت تمام اطلاعات شما به عنوان بخشی از آن بد نیست.” به همین ترتیب ، این نیز مورد توجه تیم قرار گرفت ، اما با نگاهی به همه این موضوعات – همراه با تمرکز اضافی بر امنیت – تیم Edge سپس بررسی کردند که چگونه همه اینها با کل مجموعه مایکروسافت منطبق است. “این فقط مربوط به سیستم عامل نیست. این فقط مربوط به جستجو نیست. اما این در واقع مربوط به M کامل 273 است ، ترکیبی از سیستم عامل ، به علاوه امنیت ، به همراه ابزارهای بهره وری. »

اما فریدمن همچنین چیزی را شنیدم که از تیم Google Chrome شنیدم ، و این این است که وب امروز به شدت به یک مدل تبلیغاتی بستگی دارد که حداقل برای زمان اصلی اصلی است منبع درآمد بیشتر شرکتهایی که در وب منتشر می کنند. این می تواند یک تعادل سخت برای اعتصاب باشد. نحوه دستیابی مایکروسافت به این امر با تمرکز بر شفافیت است. وی توضیح داد: “کاربر باید بداند که داده های آنها کجاست و نمی داند که این داده ها و چگونه استفاده می شود.” بنابراین کاربران باید این توانایی را داشته باشند که بدانند از داده هایشان چگونه استفاده می شود و کنترل آن را کنترل می کنند.

“در صنعت ما کسانی هستند که فکر می کنند ما کاملاً باید به نقطه ای از حریم شخصی و کنترل افراطی برویم. و فکر می کنم مجموعه کوچکی از کاربران وجود دارند که آن را ترجیح می دهند. من همچنین فکر می کنم که یک عنصر خاص وجود دارد که وب را خراب می کند. و من فکر می کنم که این امکان را برای تضعیف توانایی نشریات برای به دست آوردن درآمدزایی به روشی معقول دارد. ” این است که کنترل آن را نداشته باشید.

مایکروسافت در مرورگر خود به مسدود کردن کوکی های شخص ثالث پیش فرض می کند. برای این کار ، از همان لیست سفید به عنوان Mozilla استفاده می کند ، اما همچنین وقتی این سایت می تواند ثابت کند که به کاربران امکان حذف داده های خود را می دهد – به طور مرتب این لیست را به روز می کند – و با این کار ، امیدوار است که طیف گسترده تری از بازیکنان را تشویق کند صنعت تبلیغات برای ارائه این کنترل ها به کاربران.

با این حال ، Edge همچنین ابزاری برای کاربران تجاری است و بنابراین این تیم همچنین شروع به بررسی چگونگی بهبود بهره وری کلی در مرورگر برای این کاربران و همچنین مصرف کنندگان کرد. به عنوان مثال ، جایی که ایده مجموعه ها بوجود آمده است ، مایکروسافت آنچه را که ترکیبی بین بوک مارک ها ، لنت های خراش و لیست های خواندن است ، که هنوز آماده یک لیست گسترده تری نیستند ، انتخاب می کند. پرچم در قناری های تجربی تر Edge.

اما این تیم همچنین دریافت که کاربران غالباً محتوای را از محصولات Edge به Office کپی و چسباندن می کنند – بنابراین انتظار داشته باشید که این شرکت کارهای بیشتری را در این زمینه انجام دهد. وی گفت: “ما یکپارچه سازی مشترک درمورد همکاری با خواص مایکروسافت آفیس که همه دارای تجارب وب عالی هستند ، کار بهتری انجام می دهیم. اما ، رک و پوست کنده ، ما باید آنها را به صورت مترو ملاقات کنیم و به آنها کمک کنیم تا کارهای بیشتری انجام دهند. من برای فرصتی تقریباً مجدداً از ویژگی های وب Office با مرورگر هیجان زده ام. کارهای خلاقانه تری وجود دارد که می توانیم در آنجا انجام دهیم. “

منطقه دیگری که تیم به دنبال آن است مدیریت زبانه ها است. هرج و مرج مسئله مهمی است. هنوز هم وجود دارد من فکر نمی کنم کسی در حل آن کار بزرگی انجام داده باشد. ” با این وجود ، دقیقاً چه چیزی به نظر خواهد رسید.

یک چیز ما فوراً نمی بینیم ، ادغام با کورتانا است. این بخشی از نسخه قبل از Chromium Edge است ، اما این چیزی است که فریدمن هنوز به نظر نمی رسد هنوز آماده نسخه جدید آن باشد. وی معتقد است ، برای دستیابی در مرورگر ، یک دستیار شخصی باید بیشتر اوقات درست باشد. اما آنچه که در لبه جدید به نظر خواهد رسید ، هنوز دیده نمی شود. او فکر می کند که پتانسیل های موجود در آنجا وجود دارد ، اما این که چگونه اجرای جهانی واقعی به نظر می رسد هنوز مشخص نیست.

پس از ارسال نسخه 1.0 ، تیم قصد دارد هر سال حدود دو یا سه ویژگی اصلی جدید را در مرورگر راه اندازی کند ، به احتمال زیاد مجموعه ها اولین نفر هستند.

فریدمن همچنین اذعان کرد که هنوز تعداد زیادی کاربر وجود دارد که از Edge استفاده می کنند. حدود 10 میلیون نفر از این تعداد وجود دارد. و آنها از Edge استفاده می کنند زیرا این مرورگری است که همراه ویندوز است. این “کاربران کم اعتماد” ، همانطور که فریدمن از آنها توصیف کرده است ، در صورتی که Edge جدید خیلی واضح باشد ، مرورگر دیگری را بارگیری نمی کنند. درعوض ، آنها بیرون می روند و دستگاه دیگری مانند iPad را خریداری می کنند که آنها تجربه ای ساده تر را مشاهده می کنند.

اما برای کاربران با تجربه تر ، مایکروسافت بدیهی است Edge را به عنوان جایگزینی برای Chrome راه اندازی می کند. این تیم در تلاش است تا مسیری نسبتاً اصطکاک برای تعویض را برای آنها فراهم کند. فهمیدن این تعادل دشوار است ، اما فریدمن فکر می کند که به لطف کار خود در ویندوز ، این امکان وجود دارد.

“آخرین حرفهای من روی Win کار می کرد 06. من تیم محصول را برای تجربه اصلی کاربر برای ویندوز اجرا کردم. نوع کد ویندوز 7 و 8 کد ارثی را عنوان کرد و گفت: خوب ، چگونه می توانیم آن دسته از کاربران را به شکلی جمع کنیم که در نهایت باعث شود هر دو احساس خوبی نسبت به محصول داشته باشند. به طور مشابه یک چالش جالب بود ، جایی که شما […] برای داشتن همدلی واقعی برای کاربرانی که از فضاهای مختلف به وجود می آیند ، دارید. “

2019 ادامه مطلب

Leave a Comment