مدیر عامل شرکت Stripe Patrick Collison در Crypto ، چین و رفع وب

پاتریک کالیسون ، بنیانگذار سیستم پرداخت آنلاینStripe، فکر می کند که حتی با وجود مشکلات گسترده و کاملاً مستند ، اینترنت هنوز شگفت انگیز است.

“سوال اصلی – چرا همه چیز سریعتر نمی شوند؟ این چیزی است که ما باید کاملاً وسواس کنیم.”

کولیسون در طی گفتگو با سردبیر WIRED نیکلاس تامپسون درWIREDWIRED در مورد وضعیت وب و دنیای مالی صحبت کرد. کنفرانس روز جمعه در سانفرانسیسکو.

نوار آنلاین تسهیل می شود پرداخت بین مصرف کنندگان و مشاغل. برای پردازش پرداخت کارتهای اعتباری ، قبلاً شرکت ها مجبور بودند با فروشندگان و بانک ها شریک شوند. اما با استفاده از Stripe ، یک شرکت می تواند با بار کردن کل مراحل پرداخت خود به سیستم مبتنی بر ابر Stripe- با هزینه ای اندک ، زیرکانه تر بماند.

در 35 ، Collison و برادرش جان Stripe را در شکم شتاب دهنده مشهور راه اندازی سیلیکون ولیY Combinator جعل کردنداز آن زمان ، این استارتاپ به سنگین وزن پرداخت شده است. بیش از یک میلیون شرکت از سیستم عامل آن استفاده می کنند ، و Stripe با ارزش دلار میلیارد دلار.

در حالی که استریپ با بسیاری از بزرگترین شرکتهای جهان – Google ، Amazon ، Salesforce- همکاری می کند – Collison می خواهد به مشاغل کوچکتر ابزارهایی را برای رقابت در سطح زمین با شرکتهای بزرگتر ارائه دهد. برای این منظور ، شرکت استریپ اطلس را در 25 معرفی کرد. این سکویی است که شرکت های نوپا را قادر می سازد در ایالات متحده شرکت کنند ، تا بتوانند پردازش سریعتر زمان پرداخت در سطح جهانی را داشته باشند. این نوع خدمات می تواند برای استراتژی Stripe در بازارهای پرخطر مهم باشد ، و این امکان را فراهم می آورد تا بدون ورود مستقیم به آن بازارها ، با مشاغل و مصرف کنندگان درگیر شوید.

نکته های مقیاس

در اوایل سال جاری ، استریپ در برنامه فیسبوک برای راه اندازی انجمن رمزنگاری ارزنده ی Libra شرکت داشت. Stripe پس از آنکه تنظیم کننده ها دقت بیشتری به عمل آوردند و پشتیبانان دیگر پا خنک کردند ، به بیرون کشیده شد و از سایر کامیون ها حمایت کرد. کولیسون گفت که Cryptocurrency در حال حاضر بخشی از مدل تجاری شرکت نیست. كوليسون گفت ، “من نسبت به هرکسی که علاقه مند به کار کریپتو باشد ، بسیار تردید می کنم.” اضافه کرد که هنوز احساس می کند شرکت ها باید حتی اگر شانس خوبی برای شکست ندارند ، بتوانند چیزهای جدید را امتحان کنند.

Collisonقبلاً در مورد خوش بینی و نزدیک بودن به پیشرفت خود با WIREDصحبت کرده بود. وی در پاسخ به این سؤال كه آیا هنوز نگرش گلگون او وجود دارد ، مردد شد.

“مشکلات را می توان با دانش حل کرد ، نه فقط با این فکر که خوب همه چیز خوب خواهد بود.”

تصحیح 8 آبان ، 3: 00 بعد از ظهر: اطلاعات در این داستان برای تصحیح تعداد شرکتهایی که از Stripe استفاده می کنند و برخی از اظهارات Collison روشن شده است ، به روز شده است.


  • Livestream:
  • آینده را در اینجا گشوده کنید

  • مقاله: زمان آن است که فناوری را به جلو سوق دهیم ،و بازسازی آنچه که شکستشماره نوامبر : داستان های افرادکه برای نجات ما مسابقه می دهند
  • اجلاس + فرهنگ و فام:جزئیات رویداد کاملمی خواهید بیشتر WIRED؟اکنون مشترک شوید

    2016 ادامه مطلب

    Leave a Comment