مرورگر وب مجدداً راه اندازی مجدد مایکروسافت اکنون خارج است: در اینجا کجا می توانید آن را بارگیری کنید

مایکروسافت بار دیگر مرورگر وب دسک تاپ خود را دوباره راه اندازی کرد و مرورگر Edge خود را با نسخه جدیدی جایگزین کرد که از Google Chrome قرض زیادی می گیرد. Microsoft Edge جدیداکنون برای بارگیری دستیدر ویندوز (*********************************) ، ویندوز 8 ، ویندوز 7 ، و MacOS ، و به صورت خودکار طی ماههای آینده به رایانه های شخصی منتقل می شوند.

از آنجا که Edge جدید از Chromium استفاده می کند – همان کد منبع باز که از Chrome پشتیبانی می کند – عملکرد و ویژگی های آن مشابه مرورگر وب Google است. حتی به کاربران امکان می دهد افزونه هایی را ازفروشگاه وب Chromeنصب کنند. با این وجود ،Edge برخی از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که باعث می شود در مورد Chromeمورد توجه قرار گیرند: این پیشگیری از ردیابی داخلی دارد ، بنابراین می توانید مسدود کنید سوم- ردیاب های مهمانی (کاری که Googleاکنون قصد داردرا طی دو سال آینده انجام دهد) ، و می توانید در 4K با سرویس های پشتیبانی شده مانند Netflix پخش کنید. همچنین یک ویژگی “خواندن با صدای بلند” مرتب در متن وجود دارد که متن را به گفتار در هر صفحه وب ترجمه می کند.

مایکروسافت ممکن است هنوز هم سختی مردم را از کروم دور کند ، که دو سوم آن را تشکیل می دهد. سهم بازار مرورگر دسک تاپمطابق NetMarketShare، به ویژه هنگامی که مرورگرهای دیگری مانندBraveوFirefoxتمرکز حریم خصوصی حتی بزرگتری دارند. اما با خرید رایانه های شخصی جدید ، شاید نسبت به نسخه قدیمی Edge نسبت به نسخه قدیمی نسخه کمتری دفع شود.

برای بارگیری مایکروسافت لبه جدید ، بهاین لینک.

90452351 ادامه مطلب

Leave a Comment