وب سایت غیر رسمی وینامپ

به مجموعه های Winamp خوش آمدید!

Winamp یک پخش کننده رسانه برای دستگاه های Windows ، Mac OS ، Linux و Android است که در ابتدا توسط Nullsoft نوشته شده است.

در ماه نوامبر 2013 ، AOL اعلام كرد كه وينامپ در ماه دسامبر تعطيل خواهد شد 2020 ، و این نرم افزار دیگر پس از آن تاریخ توسط شرکت برای بارگیری رسمی نخواهد بود.

لطفاً برای دانلود Winamp

زیر لینک ها را پیدا کنید

Winamp برای ویندوز 02

Winamp 5.8 برای ویندوز (نسخه بتا)

Winamp 5.7 برای ویندوز (نسخه بتا)

Winamp 5.6 برای ویندوز

Winamp 0.8 برای MacOS

Winamp 3.0 برای لینوکس (آلفا 1)

Winamp 2.1 برای اندروید

وینامپ 1. 14 برای اندروید

DOSAMP

MacAmp 

(***********************

هر چه بیشتر مردم وینامپ را انتخاب می کنند. از برخی از آنچه من شنیده ام ، افرادی هستند که به نظر می رسد واقعاً پیچیده وینامپ هستند. اما به من اعتماد نمی کند. خیلی مستقیم رو به جلو است آموزش تصویری به سمت کاربر جدید Winamp ساخته شده است. این روش به شما نشان می دهد که چگونه می توانید موسیقی را به کتابخانه رسانه ای Winamp خود اضافه کنید ، چگونه می توانید پوست پیش فرض را برای مشاهده هنر آلبوم تنظیم کنید ، و چگونه بارگذاری آلبوم را بارگذاری کنید (در صورت عدم وجود برخی از موارد).

Winamp-TutorialWinamp-Tutorial

ما به شما نشان می دهیم که چگونه سی دی را با استفاده از Winamp محبوب WinP کنید. آموزش تصویری همچنین گزینه های رمزگذاری (WAV ، AAC + ، AAC ، FLAC ، WMA و غیره) ، نحوه ویرایش دستی اطلاعات CD و همچنین نحوه تنظیم تنظیمات Ripping CD خود را در بر می گیرد.

شما می توانید نحوه ایجاد یک لیست پخش استاندارد و همچنین نحوه استفاده از ویرایشگر لیست پخش را یاد بگیرید. به عبارت دیگر ، شما لازم نیست که آهنگ را در کتابخانه رسانه خود داشته باشید ، تا زمانی که آدرس جریان را بدانید.

لذت بردن…

دانلود آموزش Winamp

 

(****************************

اخرین به روز رسانی: 10 / 01 / 4372 پوسته: 2019
حجم پرونده: 1. 22 GB مجوز: رایگان
سیستم عامل: Windows / MacOS ، Winamp 2.. 10 – 5.7

پوست ها یکی از محبوب ترین ویژگی های وینامپ هستند. پوست چیست؟ پوسته ها مضامین یا مجموعه ای از تصاویر هستند که به یک هنرمند اجازه می دهد وینامپ خود را به دلخواه دلخواه خود تنظیم کند! ما همه از بهترین پوست را در بهترین پوستهای Winamp 252 (RePack 07)). فوراً بهترین پوستها را بارگیری و نصب کنید! یا ، از طریق صفحات پوست ما جستجو کنید و خودتان را انتخاب کنید! اغلب به طور متوسط ​​به (متوسط) برگردید (************************************************************************) پوسته ها هر روز اضافه می شوند!

بسیاری از مردم وقتی متوجه می شوند که می توانند تغییر کنند ، واقعاً هیجان زده می شوند نگاه وینامپ از طریق پوست. مشکل این است که آنها بلافاصله که به یک سد راه خاموش می شوند خاموش می شوند ، چه کاری را باید انجام دهیم بعد ، مشکلی را برای ارسال به MyWinamp.com به وجود آورید ، یا در واقع فقط می دانید که چگونه شروع کنید. بنابراین در اینجا مجموعه ای از مراحل ساده را داریم که دست شما را از ایده اولیه تا شاهکار تمام شده نگه می دارد. موفق باشید!

Winamp-Skins-2020Winamp-Tutorial

نیاز به کمک دارید ، بله؟ شما باید گزینه Winamp Walkthrough را داشته باشید که محبوب ترین ویژگی ها و همچنین قابلیت های اساسی پخش کننده را به شما نشان می دهد. شما یاد می گیرید که چگونه موسیقی را در پخش کننده خود بارگذاری کنید ، مرورگر وب خود را تنظیم کنید تا به طور خودکار ایستگاه های رادیویی SHOUTcast را متصل کرده و پخش کند. پس از تسلط بر چنین ویژگی هایی مانند آن ، امروز آماده ساختن مجموعه موسیقی خود هستید و با محبوب ترین پخش کننده اینترنت در اینترنت بازی می کنید!Winamp-Skins-2020

دانلود Winamp Skins 4372


نسخه پیشنهادی Winamp

 

(**************************************

اخرین به روز رسانی: 02 / 12 / 1147
حجم پرونده: 1.0 مگابایت

در این بخش از SDK ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه از طریق برنامه های خارجی می توانید به عملکرد Winamp دسترسی پیدا کنید. اگر هرکدام از شما مایل به ساخت درب بازکن قوطی بود که Winamp را اجرا می کرد ، به اطلاعات ارائه شده در اینجا نیاز دارید. توابع API و سایر قطعات کد به زبان برنامه نویسی C / C ++ در دسترس هستند. نیازی به گفتن نیست ، پیش زمینه برنامه نویسی مفید است. ما به شدت پیشنهاد می کنیم برای همه سطوح توسعه نرم افزار به لیست بحث و گفتگو C / C ++ بپیوندید. یک انجمن پشتیبانی بهتر به سادگی وجود ندارد.

تمام اطلاعات مربوط به ساخت پلاگین و پوسته در اینجا با نام تجاری جدید Winamp SDK آمده است. بنابراین کلاه های خلاقانه خود را پوشیده و شروع به ساختن چیزهای عالی کنید. اوه ، و فراموش نکنید که در صورت نیاز به سایت بروید تا حتی به روز کمک کنید.

4372 دانلود Winamp SDK


ادامه مطلب

Leave a Comment