وب مخترع برنامه ای بلندپروازانه برای بازگرداندن شبکه دارد

    

خوش آمدی! زمان داده ها را برای ارائه بهترین محتوای ، خدمات و تبلیغات دیجیتال شخصی جمع آوری می کند. ما با تبلیغ کنندگان شخص ثالث شریک هستیم ، که ممکن است از فناوری های ردیابی برای جمع آوری اطلاعات مربوط به فعالیت شما در سایت ها و برنامه های کاربردی در دستگاه ها ، هم در سایت های ما و هم در اینترنت استفاده کنند.

    

شما همیشه می توانید با مراجعه به صفحهصفحه انتخاب مشتری DAA،، سایتهای ما را بدون تبلیغات شخصی سازی شده براساس فعالیت مرور وب خود تجربه کنید. وب سایت NAIو / یا صفحه گزینه های آنلاین اتحادیه اروپا، از هر یک از مرورگرها یا دستگاه های شما. برای جلوگیری از تبلیغات شخصی سازی شده بر اساس فعالیت برنامه تلفن همراه خود ، می توانید برنامهبرنامه AppChoices DAA را در اینجانصب کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گزینه های حفظ حریم خصوصی خود درخط مشی رازداریما بیابید. شما می توانید در هر زمان درخواستموضوع موضوعکنید. حتی اگر تصمیم بگیرید که فعالیتهای خود را توسط اشخاص ثالث برای خدمات تبلیغاتی ردیابی نکنید ، بازهم تبلیغات غیر شخصی را در سایت ما مشاهده خواهید کرد.

    

با کلیک روی ادامه در زیر و استفاده از سایتها یا برنامه های ما ، شما موافقت می کنید که ما و تبلیغ کنندگان شخص ثالث می توانیم:

    

          

  • داده های شخصی خود را به ایالات متحده یا کشورهای دیگر منتقل کنید ، و

      

  • داده های شخصی شما را پردازش می کند تا با تبلیغات شخصی سازی شده به شما خدمت کند ، با توجه به گزینه های شما همانطور که در بالا توضیح داده شد و خط مشی رازداری ما. .      
    5738321 ادامه مطلب
  • Leave a Comment