درباره نویسنده

فردریک اوبراین یک روزنامه نگار آزاد است که با اکثر کلیشه های انگلیس مطابقت دارد. علایق وی شامل ادبیات آمریکایی ، طراحی گرافیک ، پایدار …بیشتر در موردفردریک

قبل از صفحه اصلی ، صفحه اول وجود داشت. از اصل گوتنبرگ گرفته تا سیستم های شبکه تا بالاتر از سطح ، روزنامه ها درباره مبانی طراحی وب به ما چیزهای زیادی می آموزند.

به راحتی می توانید در آخرین روندهای طراحی وب گرفتار شوید. فناوری وب دائماً در حال پیشرفت است و امروزه

توسعه دهندگان طیف گسترده ای از ویژگی های موجود را در اختیار دارند. این امر باعث می شود یک فضای مبتکرانه ، مبتکرانه – همانطور که باید – بلکه فردی را در معرض عدم کنترل قرار می دهد. هر هنری استادان باستانی خود را دارد. در مورد وب سایت ها ، این روزنامه ها است.

هنگامی که به اصول اولیه طراحی اخبار می پردازید ، با وب همپوشانی دارید. مکرر و غالباً غیر قابل تشخیص است. بسیاری از بهترین شیوه های طراحی وب را می توان مستقیماً به طراحی اخبار ردیابی کرد. وقتی این مسئله به آن پرداخته شود ، وب سایت هایی برای کاربران ایجاد می شوند تا بتوانند با آنها درگیر شوند و امیدوارم به آن بازگردند. روزنامه ها قرن هاست که آن بازی را انجام می دهند و برنده می شوند.

هر کسی که حتی علاقه ای به طراحی وب داشته باشد می خواهد از این مزیت بهره ببرد. دانستن چگونگی طراحی اخبار و چرا کار می کند. این قطعه چندین اصطلاح طراحی روزنامه را بررسی کرده و ارتباط آنها با بهترین تمرین آنلاین را نشان می دهد. در هسته اصلی این ارتباط یک اصل کودکانه به سادگی است ، یک روزنامه و طراحان وب به طور یکسان می توانند به یاد داشته باشند.

صفحه اصلی

روزنامه ها از زمان انتشار 25 قرن هفتم. آنها برای قوانین خود بسیار سخت کار کرده اند ، و به دلیل اینکه محتوای آنها روزانه تغییر می کند قوانین باید انتزاعی باشند. نود و پنج درصد از آنچه در هر روزنامه می بینیم ، روز دیگر وجود نخواهد داشت. این چیزی است که نمی بینید برای تنظیم محتوای روزنامه ها به شکل ضروری است.

این چارچوب همان چیزی است که ما هستیم نگاه می کنم؛ برخی از قوانین نامرئی که روزنامه ها را در کنار هم نگه می دارند. آنها عمدتاً به فرم و چگونگی پردازش اطلاعات در ارتباط هستند. به زودی موازی با طراحی وب مشخص خواهد شد و امیدوارم که این دروس نیز. بیایید با یک واضح شروع کنیم – بالاتر از برابر.

بالاتر Fold

اگر شما در وب کار کرده اید احتمالاً شنیده اید عبارت “بالاتر از برابر” ، به معنای محتوایی که هنگام فرود در صفحه وب با آنها ملاقات می کنید. این یک اصطلاح روزنامه است و قدمت آن به قرن ها باز می گردد. با توجه به اندازه آنها ، روزنامه ها اغلب در نیمه جمع می شوند ، بنابراین بالاتر از برابر به معنای واقعی کلمه به معنای محتوای قابل مشاهده در بالا است که در آن نیمی از هم قرار دارند. این اولین چیزی است که خوانندگان بالقوه می بینند. غالباً تنها و تنها فرصتی است که می توانید یک نسخه را بخرید ، تا مردم بتوانند یک نسخه خریداری کنند ، زیرا آنها فقط

برای دانستن بیشتر. اگر روزنامه ارزش انتخاب صفحه اول را ندارد ، به چه دلیلی فکر می کنید که اصلاً ارزش برداشت دارد؟

من می خواهم آن را برای یک دلار بخرم! اعتبار:

نیویورک تایمز(

پیش نمایش بزرگ)

فضای بالای برابر دامنه داستان اصلی ، مهمترین قطعه اطلاعات در کل مقاله است. این باید خواننده را قلاب کند. این معمولاً با عناوین بزرگ ، اطلاعات مهم و تصاویر قابل توجه برابر است. گفته می شود ، یک قالب سفت و سخت وجود ندارد. هرچه توجه مردم را بدون تحریف حقیقت جلب کند ، برنده است.

بالای صفحه ، اولین و مهمترین پاسخ روزنامه است. به “آزمون میخانه” – اگر می خواهید واقعیت داستان در بوژر را به کسی بگویید چه چیزی را ترک می کنید. اگر این شانس را داشتید که به دوستان خود بگویید که مردها روز گذشته روی ماه قدم می زدند ، احتمالاً با مارک کفش های موجود در نمی گشودید. شما به درون چشمه می زدید و فریاد می زنید ، “مردها روی ماه قدم گذاشته اند!” این بالاتر از برابر است. اینجاست که روزنامه ها مهمترین داستان (یا داستان) روز را به نکات کلیدی متراکم می کنند.

همین موضوع در مورد وب سایت ها نیز صدق می کند. ، که بدون شک دلیل این اصطلاحات بیش از پیش انجام شده است. “بالاتر از برابر” در طراحی وب (که به معنای آنلاین بدان معنی است که قبل از پیمایش می بینید) پاسخ وب سایت به تست میخانه است. مهمترین چیزی که مردم باید بدانند چیست؟ اگرچه این موضوع به ویژه در مورد صفحات اصلی است ، اما همه جا اعمال می شود.