چگونه برای جلوگیری از تله راه اندازی مشاور انگلستان

راه اندازی های اولیه مرحلهمشکل عظیمی دارند: راه هایی وجود دارد ، راه های زیادی وجود دارد که باید انجام دهید ، و هرگز به اندازه کافی مردم برای انجام آنها چه این بازاریابی رشد ، یا طراحی محصول ، یا مهندسی نرم افزار یا لیست بی شمار کارهای دیگر باشد ، کاری در جایی انجام نمی شود که توسط تیم موسس و کارمندان اولیه انجام شود.

و بنابراین طبیعی است که به دنبال کمک در خارج از کشور برای کمک به آن دسته از وظایف ، تایمرهای نیمه وقت (و گاهی اوقات تمام وقت) باشید که بتوانند استعداد و تجربه خود را به موفقیت اولیه یک شرکت اضافه کنند.

فقط یک مشکل وجود دارد: مشاوران به طرز وحشتناکی با شرکت های نوپا بدجنس شده اند ، به عنوان یک بحث اخیر درباره چگونگی تایید یک مشاور عالی. بنابراین اگر می خواهید با مشاوران به عنوان بنیانگذار کار کنید ، تله های بزرگی وجود دارد که برای استفاده موثر از این افراد باید از آنها دوری کنید.

من یک طرفدار بزرگمرورگر، یک خبرنامه ایمیلی از رابرت کوتل است که لیست از پنج مقاله در روز در سراسر وب که فکر می کند کاترل بهترین روز است. یکی از انتخاب های وی در شماره اخیر این بود که
قسمت دوم از سریال های چهار قسمتیدرمورد اینکه یک مشاور عالی است که توسط تام کریتلو ، که در حال تکمیل دروس از دنیای تئاتر است به عنوان مشاور بودن.

بیشتر بخوانید

Leave a Comment