چگونه صفحه ورود را در Wifi عمومی پیدا کنیم

بسته به جایی که شما زندگی می کنید ، مکانهای مختلفی وجود دارد اتصالات وای فای رایگان ارائه می دهند ، بنابراین می توانید از راه دور کار کنید یا مطالعه کنید و یا از کاهش داده های تلفن هوشمند خود جلوگیری کنید. با این حال ، برخی از شبکه های عمومی در مورد روند اتصال بسیار آزار دهنده هستند ، و انواع صفحات ورود بینابینی بین شما و آن شبکه بی سیم شیرین وجود دارد.

تعدادی از این شبکه های عمومی wifi به کاربران نیاز دارند تا با یک ایمیل یا سایر اعتبارنامه ها ، وارد سیستم شوند ، تبلیغات را تماشا کنند ، و یا موافقت خود را با محدودیت های استفاده کنند. قبل از دسترسی به اینترنت – حتی بعد از اینکه آنها با موفقیت به هم وصل شدند. این یک مرحله اضافی خسته کننده است ، اما بدتر از این بدتر می شود که این صفحات ورود به مرحله اول نمایش داده نشوند. ممکن است به یک شبکه wifi وصل شوید ، اما ممکن است دستگاه خود را برای همه بیت ها و بایت های دریافتی خاموش کنید.

خوشبختانه ، هنگامی که این صفحات ورود بارگیری نمی شوند ، چند ترفند برای مجبور کردن روند کار دارید.

تنظیمات دستگاه یا فای خود را مجدداً راه اندازی کنید

اولین و ساده ترین پیشنهادی که ما داریم این است که دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید. اگر نمی خواهید راه اندازی مجدد کامل انجام شود ، خاموش و خاموش کردن فای دستگاه نیز ممکن است کار کند. پس از انجام هر دو (یا هردو) ، سعی کنید مجدداً به شبکه بی سیم وصل شوید و وب سایت را بکشید تا روند ورود به سیستم دشوار را آغاز کنید.

به صفحه ورود به سیستم تغییر مسیر دهید

اگر این کار نکرد ، قدم بعدی سعی در مجبور کردن ورود به طور پیش فرض روتر است. برای بارگیری صفحه ، و چند آدرس وب وجود دارد که می توانند شما را به صفحه ورود روتر هدایت کنند. مرورگر وب خود را هنگام اتصال به شبکه wifi بکشید و routerlogin.netرا تایپ کنید. از رایج ترین گزینه ها و اگر این کار نمی کند ، این موارد را امتحان کنید:

 • http: // localhost
 • مثال.com8.8.8.8

 • neverssl.com
 • Captive.apple.com

   اگر به نظر نمی رسد که هیچ یک از روشهای فوق عملکردی داشته باشد ، تنظیمات زیر را بررسی کنید ، سپس دوباره امتحان کنید:

    حافظه نهان مرورگر وب خود را پاک کنید. این کار معمولاً می تواند از فهرست منوی مرورگر شما انجام شود.

   خاموش از هرسرورهای DNS متناوب

   شما از آن استفاده می کنید و به پیش فرض باز می گردید.

   514138634 ادامه مطلب

   Leave a Comment