کارشناسان هشدار می دهند که رای گیری گوشی های هوشمند “بسیار خطرناک است” ، اما در اینجا آمده است

And *tap.*
و * شیر. *

تصویر: باب ال گرین / قابل حمل

توسطجک مورس2017 – 01 – 56 07: 07: UTC

(************************

تلاش برای آسان تر و دستیابی بیشتر به رای گیری ، نجیب است که باید مورد ستایش قرار گیرد ، اما این بدان معنا نیست که هنوز نمی توان آن را از بین برد.

همین دیروز بود کهHmm.NPR گزارش داددر برنامه ای برای اجازه دادن به رأی دهندگان ناحیه حفاظت از پادشاه ایالت واشنگتن برای رای گیری در ماه فوریه آینده. 0000 انتخابات محلی بیش از اینترنت – از جمله مرورگرهای وب تلفن هوشمند. متأسفانه ، به کارشناسان و مسئولان هشدار داده ، این طرح دقیقاً کاملاً سنگین نیست.

اما قبل از اینکه به مشکلات احتمالی بپردازیم ، شایان ذکر است که رای گیری وب مورد نظر در واقع از چه چیزی تشکیل شده است. جولی وایز ، مدیر انتخابات کینگ کانتی است.

“این دسترسی الکترونیکی و بازگشت رای شماست” ، وی در بیانیه ای از طریق ایمیل به Mashable توضیح داد. “برنامه خاصی وجود ندارد ، ذخیره الکترونیکی آرا وجود ندارد. در عوض انتخاب رای دهنده بر روی PDF ضبط می شود ، که قبل از ارسال آنها را تأیید می کنند.”

برای انجام این کار ، رأی دهندگان واجد شرایط به ، نام و تولدهای آنها را وارد کنید و ادامه دهید. طبق گزارش NPR ، اعتبار ورود به سیستم صرفاً نام و روز تولد یک رای دهنده است.

هوم.
تصویر: تصویر منطقه / منطقه حفاظت از پادشاه

پس از ارسال رأی از طریق مرورگر وب ، به دفتر انتخاباتی King County ارسال شده و چاپ می شود. بعداً ، Wise می نویسد ، “با همان مراحل پردازش آراء که ما برای رای گیری های نامه پستی خود در اینجا در ایالت واشنگتن استفاده می کنیم ، از جمله تأیید امضا”

هنوز هم ، این صحیح نیست

مت بلاز، استادیار گروه کامپیوتر و علوم اطلاعات دانشگاه پنسیلوانیا.

“این تصمیم بسیار پرخطر برخلاف یافته های معتبر آکادمی های ملی” تأمین رأی “، که نمایانگر اجماع خبرگان است ،” است.نوشت: Blaze.

WA County County (سیاتل) در حال برنامه ریزی برای اجازه رای گیری برای تلفن های هوشمند برای انتخابات محلی است. این تصمیم بسیار پرخطر برخلاف یافته های معتبر آکادمی های ملی “تأمین رأی” است که نمایانگر اجماع خبرگان است.https://t.co/Cio 41 OFtcspic.twitter.com/X3eIqu0dEw

– مات مات (mattblaze)ژانویه 22، 2020

بلاز تنها برنامه جانبی رای دادن به اینترنت نیست. روز چهارشنبه ، وزیر خارجه واشنگتن ، کیم وایمن ، مطبوعاتدر مورد رأی گیری آنلاین هشدار می دهد.

“هر وقت سیستم را به صورت آنلاین وصل کنید ، در مقابل حمله آسیب پذیر می شود.” “کارشناسان سایبری که من با آنها کار کرده ام ، از جمله FBI ، وزارت امنیت میهن ، و گارد ملی واشنگتن ، بیش از حد انتقال الکترونیکی را برای رأی دادن بسیار خطرناک دانسته اند و می توانند اطلاعات رأی دهندگان و زیرساخت های انتخابات را مختل کنند.”

ما به دموکراسی لایو رسیدیم ، که NPR می نویسد “این فناوری را فراهم می کند تا همه این موارد ممکن باشد ، اما متأسفانه هیچ پاسخی از زمان مطبوعات دریافت نکردیم.

مهمتر از همه ، همانطور که توسط هالی واتکینز ، مسئول ارتباطات انتخاباتی کینگ کانتی ، از طریق ایمیل توضیح داد ، که این سیستم وینکی به هیچ وجه اتفاق می افتد ، تا حدودی نتیجه یک عجیب و غریب خاص در واشنگتن است.

“در واشنگتن ، ولسوالی های حفاظت و برخی از مناطق زهکشی تحت همان قوانین انتخابات مانند سایر حوزه های قضایی اداره نمی شوند.” “این بدان معنی است که آنها می توانند انتخابات خود را مستقل از بخش انتخاباتی بخش خودشان (که ما هستیم!) انجام دهند و یا می توانند با ایالت خود قرارداد ببندند. در این انتخابات ، منطقه حفاظت از پادشاه کینگ با ما قرارداد بسته است تا پردازش و جدول بندی را انجام دهد. از آراء برگردانده شده ، اما این تنها قطعه ای است که ما به آن رسیدگی می کنیم. “

همچنین مشاهده کنید:
دهکده هک رأی دهی DEF CON باعث شد دو بار در مورد امنیت انتخابات فکر کنیم

به عبارت دیگر ، انتظار نداشته باشید که این روش جدید رای گیری به زودی به ایالت نزدیکی شما بیاید (مگر اینکه شما در واشنگتن باشید).

که ، رک و پوست کنده ، احتمالاً چیز خوبی است.

ادامه مطلب

Leave a Comment