Google Photos اکنون دقیقاً به شما نشان می دهد که یک تصویر از کجا آمده است

Google Photos logo on a OnePlus 6

منبع: جو مارینگ / Android Central

اگر یک کتابخانه عکس گسترده دارید – و چه کسی این روزها را نمی کند؟ – پیگیری دقیقاً از کجا همه چیز دشوار خواهد بود. برای کمک به این معضل ، Google پانل «اطلاعات» را در عکسها به روز کرده است تا اطلاعات بیشتری درباره هر پرونده در اختیار شما قرار دهد.

اینها “بارگیری شده” و “به اشتراک گذاشته شده” است. همانطور که از نام آنها پیداست ، هر دو قطعه فوق ابداع به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کند استعداد تصویر را با ویژگی بیشتر باریک تر کنید.

قسمت “آپلود شده از” نشان می دهد که آیا تصویر از طریق دستگاه Android یا iOS ، وب یا Google Drive بارگذاری شده است. در همین حال ، “به اشتراک گذاشته شده” ، دقیقاً همان چیزی را که به نظر می رسد ، انجام می دهد و به شما می گوید تصویر مشترک از کدام آلبوم تهیه شده است. همچنین به شما می گوید که آیا این تصویر در کتابخانه شخصی شما ذخیره شده است.

این ویژگی باید در دسترس همه افراد با استفاده از برنامه وب Google Photos باشد. با این حال ، برنامه های بومی iOS و اندروید در حال حاضر این جزئیات جزئی را اضافه نکرده اند ، و از آنجا که این یک تغییر نسبتاً جزئی است ، هیچ سخنی از گوگل در مورد اینکه چه موقع / اگر قصد دارد برابری ویژگی را به برنامه های تلفن همراه وارد کند ، وجود ندارد.

ما ممکن است با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم.بیشتر بدانید.

2018 ادامه مطلب

Leave a Comment