Tuft & سوزن هزاران برچسب حمل و نقل مشتری را در معرض دید خود قرار داد

تشک و ملافه غول پیکر Tuf & سوزن بر روی سرور ابری محافظت نشده صدها هزار برچسب حمل و نقل FedEx که حاوی نام مشتری ، آدرس و شماره تلفن است ، باقی مانده است.

بیشتر از 236،400 برچسب های حمل و نقل در یک سطل ذخیره سازی خدمات وب آمازون (AWS) بدون رمز عبور پیدا شد و به هر کسی که دسترسی آسان به حدس آدرس وب را به اطلاعات مشتری دسترسی داشته باشد ، امکان دسترسی یافت. غالباً ، این سطل های ذخیره سازی AWS توسط مالک تنظیم می شوند که با تنظیم “عمومی” و “خصوصی” تنظیم نشده باشند.

برچسبهای در معرض بین 2012 و 2014 در سالهای اولیه شرکت. Tuft & سوزن در 1000 در آریزونا تأسیس شد. اما برخی از برچسب ها به تازگی چاپ شده اند 2017.

مشخص نیست که چه مدت سطل انبار باز است.

دو برچسب حمل و نقل مشتری از صدها هزار نفر در معرض دید. ما برای محافظت از حریم خصوصی مشتریان ، برچسب های حمل و نقل را تغییر داده ایم. (تصویر صفحه: TechCrunch)

شرکت تست نفوذ نفوذ مستقر در ایالات متحدهامنیت اطلاعات فیدوسداده های در معرض را پیدا کرد. TechCrunch داده ها را با همخوانی نام ها و آدرس ها در برابر سوابق عمومی تأیید کرد.

ما در مورد قرار گرفتن اطلاعات در روز دوشنبه با Tuft & سوزن تماس گرفتیم. سطل انبار به سرعت خاموش شد.

بروک فیگو ، سخنگوی سخنگوی سخنگو ، گفت: “ما هرگونه قرار گرفتن در معرض احتمالی را تضمین کرده ایم و موضوع را بررسی می کنیم.”

Tuft & سوزن گفت که این قانون با قوانین مربوط به اخطار داده های مربوط به نقض اطلاعات دولت “مطابق” عمل می کند ، اما صریحا نگفت که آیا این شرکت به شما می گوید مشتریان از امنیت امنیتی آگاه هستند.

بیشتر بخوانید

Leave a Comment