YouTube TV اشتراک های مشتریانی که از پرداخت های درون برنامه ای اپل در ماه مارس استفاده می کنند را لغو می کند

  

YouTube TV مدتی قبل پذیرفتن ثبت نام های جدید را از طریق اشتراک های درون برنامه ای در iPhone و iPad متوقف کرده بود ، و اکنون YouTube تصمیم گرفته است که به اندازه کافی بتواند درآمدهای اشتراک اشتراک خدمات تلویزیون خود را با Apple تقسیم کند.همانطور که توسطMacRumorsذکر شده است ، این شرکت با هشدار از طریق ایمیل به مشتریان تلویزیون YouTube ارسال می کند که قصد دارد از حمایت خود در این زمینه استفاده کند. در کل در ماه مارس پرداخت می شود. پس از آن ، دارندگان دستگاه Apple باید از طریق یک مرورگر وب در YouTube TV مشترک شوند.

“شما به مدت یک ماه خدمات نهایی صورتحساب دریافت خواهید کرد و سپس اشتراک خرید درون برنامه شما به طور خودکار در تاریخ صورتحساب شما پس از ماه مارس لغو می شود 13 هفتم ، 442 “، در ایمیل آمده است. بنابراین YouTube ترجیح می دهد این بینندگان را به طور کامل از دست بدهد – هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها تلاش کنند دوباره پس از قطع شدن دوباره به سیستم وارد شوند – از اینکه بخشی از اشتراک ماهانه خود را به اپل اختصاص دهند.

سایر سرویس های پخش کننده تلویزیون مانند Sling TV و Hulu با تلویزیون زنده اشتراک مشترک برنامه ندارند. (Hulu انجام می دهد به طور منظم خدمات تقاضا خود را.)

تعداد فزاینده ای از خدمات محبوب ، از جمله Spotify ، پذیرش اشتراک های جدید را از طریق خریدهای داخل برنامه متوقف کرده اند. اما در مورد Spotify ، این شرکت به مشتریان موجود اجازه می دهد تا از طریق اپل پرداخت کنند.

شرایط توسعه دهنده اپل نیاز به یک 49 / 30 در سال اول مشتری پرداخت هزینه اشتراک از طریق فروشگاه App تقسیم شد. پس از آن ، توسعه دهنده 54 درصد ، و اپل 13. YouTube TV مرتباً هزینه دارد 15. 85 ، اما مشترکانی که از طریق اپل پرداخت می کنند

مبلغ بالاتر $ 49. 85برای کمک به جبران قوانین اپل. اما ظاهرا ، یوتیوب دیگر نمی خواهد با این کار زحمت بکشد.

به این روش نگاه کنید: نیاز به تغییر روش اشتراک خود کمی آزار دهنده باشد ، اما حداقل باید هر ماه هزینه کمتری بپردازید.

ادامه مطلب

Leave a Comment