آتلیه کودک

آتلیه کودک

آتلیه کودک تهران , همه ی ما انسانها دوران مختلفی را در زندگی داریم از تولد گرفته تا دوران خردسالی و مدرسه گرفته تا دوران دانشگاه ، کار و یا ازدواج که سعی میکنیم به از هر دوره با ارزش زندگیمان عکسهایی را ثبت کنیم و با دیدن آن عکسها خاطرات آن دوران را یاد آوری کنیم.

قطعا یکی از شیرینترین این دورانها از تولد تا دوران نونهالیست که در مجوع کودکی ما را شکل میدهد و اکثرا ما نمیتوانیم دوران نوزادی یا اغلب دوران کودکی خود را بخاطر بیاوریم از این رو عکاسی و ثبت چهره و لحظات زندگی در این دوره برای هر انسانی حائز اهمیت استبه همین سبب آتلیه کودک و عکاسی از دوران کودکی مورد توجه بسیاری از والدین است.

شاید بتوان گفت یکی ازسخت ترین و حساس ترین انواع عکاسی و آتلیه کودک استزیرا در هنگام عکاسی با کودکان عکاس بایستی حوصله و مهارت زیادی برای ثبت بهترین لحظه از کودک صرف کندچرا که کودکان به مانند بزرگسالان چندان توجهی به خواسته های عکاس ندارند و به دنبال بازی یا چیزهای که جلب توجه بیشتری میکند هستند.

عکاسی کودک

آتلیه کودک در غرب تهران

البته از نقطه نظری عکاس توانمد در این حوزه میتوانند با به کار گیری تکنیکهای اتفاقا از این که کودکان توجهی به عکاسی ندارند بهره گرفته و این موضوع باعث طبیعی شدن و جذابیت هر چه بیشتر عکسها نیز خواهد شد.

آتلیه کودک سپنته ( آتلیه کودک در غرب تهران ) به شاخه نوزادان ، خردسالان و نونهالان تقسیم میشود که برای هر کدام از این دسته ها باید از تکیکها و ترفندهایی در عکاسی استفاده کرد تا در عین حالی که کودک خسته و کلافه نشده بتوان بهترین عکسها را از او ثبت کرد آتلیه کودک سپنته مفتخر است که تا کنون توانسته مشتریان خود را خرسند و شیرینترین لحظات این دوران کودکان را به بهترین شکل ثبت و ماندگار کند.

آتلیه سپنته با بهرمندی از کادری مجرب و متخصص در این زمینه و با دانستن نکات حساس در عکاسی کودکان با صرف زمان و حوصله بسیار بالا با توجه به نیاز آتلیه کودک به این اصول مهم میتواند بهترین و زیبا ترین لحظات کودک شما را ثبت نمایید.

نکات عکاسی کودک:

  • والدین بهتر چندین دست لباس با تنوع در مدل و رنگهای مختلف به همراه کفش و جوراب برای کودک خو بیاورند.

  • همراه داشتن تزئینات لباسی همچون پاپیون ، بند شلوار یا تل و گل سر ، کلاه و مواردی از این دست نیز کمک زیادی به زیبایی عکس میکند.

  • همراه داشتن چند مدل عروسک و یا اسباب بازی که بتوان از آنها در عکس استفاده کرد خالی از لطف نیست و یا هر وسیله ی دیگری که برا کودک شما جلب توجه میکند.

  • اگر برای عکاسی از نوزاد خود به آتلیه میاید بهتر است با توجه به سابقه ای که از نوزاد خود دارید بهترین زمان در روز را برای عکاسی از آن در نظر بگیرید که از همیشه سر حال تر است برای مثال قبل از عکاسی شیر خود را خورده باشد یا خوب خوابیده باشد.

  • اگر قصد آن را دارید که به همراه کودک دلبنتان عکس بگیرید بهتر است خودتان نیز برای عکس آمادگی کامل داشته باشید و چند دست لباس به همرا خود نیز بیاورید.

آتلیه کودک غرب تهران

آتلیه کودک تهران

<span “>عکاسی یکی از لذت هایی است که هر انسانی می تواند آن را تجربه کند. لذتی که به لطف پیشرفت روز به روز تکنولوژی ، در دسترس همه قرار دارد ، به طوری که هر کسی با داشتن یک گوشی یا دوربین عکاسی می تواند لحظه هایی که دوست دارد را در تاریخ ثبت کند. عکاسی به خودی خود زیباست ، زیبا تر هم می شود اگر این هنر زیبا برای ثبت چهره یک کودک معصوم به کار رود. با ما در آتلیه کودک تهران همراه شوید تا به زیبایی ها و چالش های عکاسی کودک بپردازیم.

آتلیه کودک در تهران ، یک لذت ناب

اگر به عکاسی علاقه داشتید باشید و اضافه بر آن کودکان را هم دوست بدارید ، عکاسی کودک بهترین شغل برای شماست. کودکان مایه شادی و زیبایی هستند ، آن ها به هر جایی که وارد شوند ، رنگ دیگری به آن می بخشند. البته قطعا نباید فراموش کرد که عکاسی کودک یکی از جالب ترین و درعین حال پر استرس ترین و سخت ترین مدل های عکاسی است.

هیچ گاه این نکته مهم را فراموش کرد که در عکاسی کودک ، صبر همیشه در جایگاه اول قرار می گیرد و شما باید حتما به این نکته توجه کنید ، در غیر این صورت در کار خود به هیچ وجه موفق نخواهید بود. اگر به دنبال آتلیه کودک در تهران هستید حتما به ما سر بزنید و مطالب زیر را مطالعه کنید

عکاسی از کودکان ، این باد های بهاری!

هر کودکی اخلاق مختص به خود را دارد ، علاوه بر این کودکان ثبات رفتاری ندارند! یعنی ممکن است مانند باد بهاری هر لحظه به جایی دیگر بوزند! ممکن است همه چیز درست باشد و صحنه آماده عکاسی. 3 ، 2 ، 1 ، اینجاست که یک جیغ گوش خراش پرده گوش عکاس را می دَرَد! برای همین است که باید با کودکان خوب رفتار کنید و اخلاق آن ها را بشناسید تا در کارتان موفق باشید. آتلیه کودک تهران با افرادی خبره میتوانند عکاسی کودک شما را بر عهده بگیرند.

عکاسی کودک در منزل 

عکاسی کودک به دو نوع تقسیم می شود : عکاسی در منزل و عکاسی در استودیو. اگر فرد مراجعه کرده می خواهد که عکاسی در منزل صورت بگیرد ، شما باید از قبل برای عکاسی کودک در منزل رزرو کنید سپس از آتلیه کودک تهران با شما تماس میگیریم و همه چیز را هماهنگ میکنیم ،قبل از شروع عکاسی کودک باید با خلق و خو و سرگرمی هایش آشنا شوید تا بتوانید کار خود را به نحو احسن انجام دهیم.

آتلیه کودک تهران

 

ردپای بزرگ کودکان در دنیای عکاسی

کودکان نقش به سزایی در انواع عکاسی دارند و تنها عکاسی کودک نیست که به آن ها مرتبط می شود. این موجودات شیرین در عکاسی مجالس عروسی و تولد ، عکاسی خانوادگی ، عکاسی پرتره ، عکاسی فشن و مدلینگ و هم حضور فعال دارند و در این نوع عکاسی ها هم باید به آن ها توجه شود.

ممکن است یک خانواده کامل بعد از کلی زحمت آماده عکس شوند و در نهایت گریه یک کودک یا بیرون رفتنش از کادر کل عکس را از بین ببرد. حتما در فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام و تلگرام تصویر کودکان زیبایی را دیده باشید که در واقع مدل هستند ، به این نوع عکاسی که از آن ها انجام می شود ، عکاسی فشن و مدلینگ می گویند. پس دیدید که کودکان چه رابطه تنگاتنگی با دنیای عکاسی دارند!

بهترین پس زمینه در آتلیه کودک برای عکاسی کودک

یک مورد دیگر از نکته های مهم در عکاسی کودک به خصوص در آتلیه کودک، پس زمینه یا همان بک گراندی است که برای عکاسی گزینش می شود. پس زمینه شلوغ در بعضی از موارد زیبا و کاربردی می باشد اما در این نوع عکاسی بهتر است مورد استفاده قرار نگیرد.

می شود گفت بهترین پس زمینه برای عکاسی کودک ، چه در استودیو و چه در منزل ، به دلیل اسباب بازی هایی که کودک دارد و البته چهره جذاب و زیبای خود کودک ، پس زمینه ی ساده است . پس از انتخاب پس زمینه ساده برای زیبا تر و جذاب تر کردن تصویر از وسیله ها و ویژگی های دیگر در دور و اطراف خود استفاده کنید. این نکته را هم از یاد نبرید که باید رنگ های اضافی را از عکس حذف کنید. آتلیه کودک تهران انواع دکوراسیون و بکگراند را برای عکاسی کودک شما در نظر گرفته است.