خرید رپورتاژ انگلیسی

خرید رپورتاژ انگلیسی

رپورتاژ چیست ؟

رپورتاژ نوعی تبلیغ محسوب می شود که شامل منتشرکردن اطلاعات در مورد محصولات و یا خدمات و حتی وب سایت های تجاری و غیر تجاری مختلف ، در قالب یک مقاله در وب سایت های پربازدید می باشد. تبلیغات به روش رپورتاژ میتواند برای اهداف و کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. در رپورتاژها می توان تمامی ویژگی های یک کسب و کار را بیان کرد ، بنابراین به کاربران و مخاطبان کمک می کند تا بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد محصول کسب کنند.

خرید رپورتاژ انگلیسی چیست ؟

خرید رپورتاژ انگلیسی که به رپورتاژ سایت خارجی هم مشهور شده است ، به معنای منتشرکردن مقاله های تبلیغاتی به زبان انگلیسی برای وب سایت های انگلیسی زبان می باشد. خرید رپورتاژ انگلیسی به وب سایت شما کمک می کند که بتوانید علاوه بر مخاطبان فارسی زبان ، مخاطبان انگلیسی زبان هم داشته باشید. خرید رپورتاژ انگلیسی برای کسب و کارهای بین المللی از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد چرا که این روش بازاریابی بیشتر از سایر روش های مشابه می تواند باعث جذب مخاطبان بین المللی واقعی شود.

علاوه بر این ها خرید رپورتاژ انگلیسی می تواند باعث جذب بیشتر کاربران خارجی از موتورهای جست و جو نظیر گوگل هم شود. به عبارتی دیگر می توان گفت که خرید رپورتاژ انگلیسی به نوعی خرید بک لینک سایت خارجی هم محسوب می شود ، چرا که معمولا در رپورتاژها یک یا چند لینک قرار داده می شود که می تواند باعث بهبود سئو و در نتیجه افزایش کاربران و بازدیدها از وب سایت مورد نظر شود.

رپورتاژ انگلیسی

فواید خرید رپورتاژ انگلیسی

بازاریابی رپورتاژ فوایدی مختلفی برای کسب و کارهای آنلاین دارد که می تواند علاوه بر افزایش مخاطب باعث افزایش درآمد هم شود ، در ادامه به بررسی بخشی از فواید بازاریابی رپورتاژ می پردازیم.

افزایش مخاطبان هدف

یکی از نکات قابل توجه در مورد ارائه رپورتاژ و منتشر کردن آن ، تناسب زمینه کاری کسب و کار شما و وب سایت مقصد می باشد. برای مثال اگر کسب و کار شما در زمینه تکنولوژی و ایده های روز باشد باید به دنبال وب سایت هایی با همین زمینه کاری باشید ، چرا که معمولا وب سایت های مشابه زمینه کاری شما می توانند مخاطبان هدف بیشتری را به سمت وب سایت و کسب و کار شما هدایت کنند ، البته که بعضی از وب سایت ها هم از این موضوع استقبال زیادی نمی کنند و در واقع تبلیغاتی را از کسب و کارهای مشابه دریافت نمی کنند !

اگر وب سایت انتخابی شما برای رپورتاژ ، گزینه مناسبی بوده باشد باید منتظر افزایش مخاطبان هدف خود باشید .

برندسازی با خرید رپورتاژ انگلیسی

اگر به دنبال افزایش اگاهی از برند ، کسب و کار خود و یا برندسازی هستید ، می توانید چندین روش مختلف را برای این منظور دنبال کنید. برای مثال می توانید به سراغ تبلیغات تلویزیونی و یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی بروید. این روش های تبلیغاتی می توانند در کوتاه مدت بازدهی مناسبی داشته باشند اما برای بلند مدت کارایی بهینه و هزینه بالایی را به دنبال خواهند داشت. یکی از جایگزین های این نوع روش های تبلیغاتی ، خرید رپورتاژ انگلیسی و یا خرید بک لینک سایت خارجی می باشد .

رپورتاژ سایت خارجی می تواند هم برای کوتاه مدت و هم برای بلند مدت کارا و به طور کلی بازدهی بالایی داشته باشد. برخلاف تبلیغات تلویزیونی و یا شبکه های اجتماعی ، تبلیغات به روش رپورتاژ می تواند تا مدت ها و یا حتی تا زمانی که وب سایت مورد نظر به فعالیت خود ادامه دهد ، بازدهی داشته باشد ، چرا که مخاطبان و کاربران می توانند به راحتی این مطالب را پیدا کرده و به وب سایت شما منتقل شوند. این رپورتاژها باعث افزایش تعداد بک لینک های وب سایت کسب و کار شما شده و باعث بهبود سئو و ترافیک ورودی وب سایت تجاری و یا غیر تجاری شما می شود. علاوه بر این ها نیازی به پرداخت هزینه های اضافی برای بیشتر دیده شدن رپورتاژهای خود ندارید .

بهبود سئوی وب سایت

یکی از فواید بی نظیر خرید رپورتاژ انگلیسی ، بهبود سئوی وب سایت مورد نظر شما می باشد. امروزه با توجه به اینکه تعداد زیادی از کسب و کارها به آنلاین شدن روی آورده اند ، رقابت در این فضا به یکی از چالش های بزرگ کسب و کارها تبدیل شده است. حتی کسب و کارهایی هم که سابقه فعالیت بیشتری دارند ، می توانند از رقبای تازه کار خود جا مانده و مخاطبان جدید خود را از دست دهند !

با استفاده از رپورتاژ انگلیسی می توان سئوی وب سایت کسب و کار خود را بهبود بخشید و به دنبال آن ترافیک بیشتری از موتورهای جست و جو دریافت کرد. امروزه موتورهای جست و جو نقش بسیار مهمی در افزایش و یا کاهش مخاطبان وب سایت ها بازی می کنند و شاید برای شما جالب باشد که بدانید در حدود بیش از 40 درصد مخاطبان و بازدیدکننده های وب سایت های مختلف را ورودی های موتورهای جست و جو تشکیل می دهند ، بنابراین از دست دادن این تعداد از مخاطبان می تواند فرصت بسیار مناسب توسعه بیشتر را از کسب و کار شما بگیرد !

مخفی کردن هدف تبلیغات

با توجه به اینکه امروزه تعداد زیادی از تبلیغات به خورد کاربران داده می شود ، کاربران تمایل کمتری به مشاهده تبلیغات دارند ، بنابراین کسب و کارها باید به دنبال روش هایی نوین تر باشند تا بتوانند به یکی از اهدف اصلی که افزایش مخاطب می باشد ، برسند. خرید رپورتاژ انگلیسی یکی از روش هایی است که می تواند هدف تبلیغات شما را از دید کاربر مخفی کند. در واقع رپورتاژها مانند سایر پست های یک وب سایت و یا وبلاگ هستند ، با این تفاوت که بعد از مطالعه این مطالب و پست ها ، کاربران متوجه تبلیغاتی بودن آن می شوند و یا حتی گاهی رپورتاژها به گونه ایی هستند که کل هدف تبلیغات از دید کاربر مخفی می ماند .

مخفی کردن هدف تبلیغات از دید کاربران می تواند مزیت های مختلفی برای کسب و کار شما داشته باشد ، برای مثال کاربران تمامی جزئیات یک پست را مطالعه می کنند که باعث می شود کاربران از حتی جزئیات کسب و کار شما هم مطلع شوند و حتی به آن علاقه مند شوند .

اهمیت انتخاب وب سایت مناسب برای رپورتاژ خارجی

تعداد مخاطبان یک وب سایت می تواند نقش مستقیمی بر بازدهی رپورتاژ شما داشته باشد ، طبیعتا هر چقدر تعداد مخاطبان و کاربران یک وب سایت بیشتر باشد ، می توان انتظار بازدهی بالاتری داشت ، اما شاید این موضوع برای تمامی وب سایت ها صدق نکند !

برای انتخاب وب سایت مناسب برای خرید بک لینک سایت خارجی باید معیارهای مختلفی را در نظر داشته باشید ، از جمله این معیارها می توان به رتبه گوگل وب سایت مورد نظر ، تعداد بازدیدها (که با استفاده از الکسا می توان این اطلاعات را دریافت کرد) ، اعتماد سایر بازاریابان برای تبلیغات خود از یک وب سایت و… اشاره کرد. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم ، توجه به این معیارها می تواند باعث افزایش و یا حتی کاهش مخاطبان شما شود ، بنابراین استفاده از بازاریابان متخصص در این زمینه ، پیشنهاد می شود .

چرا سپنته ؟

سپنته یکی از پیشگامان حوزه بازاریابی و سئوی وب سایت می باشد که توانسته است نظر تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند. یکی از خدمات بازاریابی سپنته خرید رپورتاژ انگلیسی و خرید بک لینک سایت خارجی می باشد. همانطور که قبل تر هم توضیح دادیم ، بازاریابی رپورتاژ می تواند فواید بسیار عالی برای انواع کسب و کار با اهداف مختلف و زمینه های کاری داشته باشد .

انتخاب وب سایت های پربازدید

سپنته با در نظر گرفتن بهترین وب سایت های پربازدید برای رپورتاژ خارجی می تواند کمک زیادی به روند توسعه کسب و کار شما کند. اگر از تعداد مخاطبان وب سایت های خود ناراضی هستید و یا پس از گذشت ماه ها هنوز موفق به جذب مخاطب نشده اید ، می توانید با استفاده از متخصصان سپنته قدم بزرگی به سوی موفقیت و البته کسب درآمد بیشتر از وب سایت های خود بردارید. رپورتاژها یکی از بهترین روش های نوین امروزی برای دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی آنلاین محسوب می شوند و معمولا نتیجه رپورتاژهای خارجی شما می تواند در کوتاه مدت و بلند مدت قابل مشاهده باشد .

زمینه کاری و خرید رپورتاژ خارجی

زمینه کاری کسب و کار شما یکی از عوامل مهم در انتخاب چهارچوب رپورتاژ محسوب می شود و این موضوع می تواند به صورت مستقیم بر میزان بازدید از رپورتاژهای شما تاثیر داشته باشد. علاوه بر این ها تعداد رپورتاژ و تعداد کلمات استفاده شده برای رپورتاژ هم می تواند در جذب مخاطب بیشتر به کسب و کار شما کمک کند. اگر کسب و کار شما هم جزو کسب و کارهای بین المللی محسوب می شود و یا به دنبال جذب مخاطبان خارجی و به ویژه انگلیسی زبان هستید ، می توانید از خدمات بازاریابی سپنته خرید رپورتاژ انگلیسی و خرید بک لینک سایت خارجی استفاده کنید و به درآمدهای بیشتری برسید .