طراحی سایت

امروزه با توجه به پیشرفت های بسیار تکنولوژی شاهد این هستیم که بسیاری از کسب و کارها به دنبال آنلاین کردن کسب و کار خود هستند. انلاین کردن کسب و کار می تواند مزایای بسیار عالی برای کسب و کار شما به دنبال داشته باشد. اولین قدم برای آنلاین کردن کسب و کارها و حتی برندها ، طراحی سایت می باشد. امروزه شرکت ها و افراد زیادی کار طراحی سایت را انجام می دهند اما تعداد کمی از ان ها به کیفیت و تجربه کاربری کاربران اهمیت می دهند !

طراحی قالب سایت

برای طراحی سایت معمولا متخصصان وب باید معیارهای مختلفی را در نظر بگیرند ، برای مثال تجربه کاربری ، طراحی ساده و در عین حال چشم نواز ، امنیت ، سئو و… ، طراحی قالب هم یکی دیگر از مراحل و در واقع فرآیندهای طراحی سایت می باشد که همانطور که اشاره کردیم باید عوامل مختلفی برای کیفیت بهتر نتیجه نهایی در نظر گرفته شود. 

سیستم های مدیریت محتوا

امروزه معمولا تعداد زیادی از وب سایت ها از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می کنند که کار مدیریت کلی وب سایت و تولید محتوا را بسیار ساده تر می کند. یکی از این سیستم های مدیریت محتوا ، وردپرس می باشد که بیشتر از سایر سیستم های مدیریت محتوا به محبوبیت دست یافته است. وردپرس که بر مبنای زبان برنامه نویسی قدرتمند php ساخته شده است ، علاوه بر راحتی کار با آن ، به قالب های طراحی شده برای وردپرس ، امنیت زیادی هم ارائه می کند تا طراحان قالب و وب سایت بتوانند بر سایر عوامل تمرکز بیشتری داشته باشند.

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت و به طور کلی اموزش های طراحی سایت معمولا با آموزش های پایه ایی مانند Html شروع می شوند که در ادامه زبان های مختلف دیگری مانند css ،  javascript،php  به آن ها اضافه می شود. همانطور که اشاره کردیم برای طراحی قالب وردپرس نیازمند یادگیری زبان php هستید که به تنهایی می تواند حداقل بیش از یک سال از وقت شما را بگیرد ! علاوه بر آن باید به نکات و مطالب سئو و امنیت هم توجه ویژه ایی داشته باشید تا طراحی وب سایت و طراحی قالب با کیفیت تری داشته باشید. به همین دلیل معمولا پیشنهاد می شود که طراحی سایت خود را به افراد متخصص بسپارید تا در ادامه کار مشکلی برای وب سایت شما پیش نیاید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت معمولا می تواند متناسب با تعداد کارمندان و کارکنان یک شرکت و حتی تجربه شرکت مورد نظر زمان و قیمت متغییری را به دنبال داشته باشد. طراحی وب سایت یکی از مهمترین مراحلی است که باید به آن توجه ویژه داشت ، در واقع طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین مراحل در آنلاین کردن کسب و کار می باشد که می تواند در روند تصمیم گیری مشتریان تاثیر بسیاری داشته باشد. معمولا کاربران در وهله اول توجه ویژه ایی به دیزیاین و در واقع طراحی وب سایت شما دارند. در این حین اگر طراحی وب سایت شما بتواند نظر مشتری و کاربران را جلب کند ، شانس شما برای فروش محصولات و خدمات بسیار بالاتر خواهد رفت. بر عکس این موضوع ، اگر طراحی وب سایت شما با دقت و با در نظر گرفتن تمام جوانب صورت نگرفته باشد می تواند حتی مشتریان فعلی شما را هم از خرید آنلاین منصرف کند. بنابراین باید طراحی سایت حرفه ایی برای وب سایت شما صورت گرفت باشد تا بتواند بر کاربران به جای تاثیر منفی ، تاثیر مثبت داشته باشد.

طراحی سایت حرفه ای

همانطور که اشاره کردیم ، طراحی سایت حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در روند تصمیم گیری کاربران و مشتریان داشته باشد. از آنجایی که طراحی سایت می تواند متناسب با تجربه و دانش متخصص ها متفاوت باشد باید عوامل گوناگونی در نظر گرفته شود ، برای مثال رنگ شناسی یکی از اولین دانش هایی است که طراحان وب سایت باید آن را در نظر داشته باشند. رنگ شناسی به متخصص طراحی سایت کمک می کند تا متناسب با مخاطبان هدف وب سایت از رنگ های مختلف در طراحی استفاده کند. موضوع رنگ شناسی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و در باید مطمئن شوید که متخصص طراحی وب سایت حرفه ایی از آن استفاده می کند. برای مثال در طراحی وب سایت هایی که خدماتی را به مشتری ارائه می کنند که نیازمند اعتماد کاربر می باشد ، استفاده از رنگ آبی می تواند اعتماد بیشتری را برای صاحب وب سایت به دنبال داشته باشد.

رنگ شناسی در طراحی وب سایت

یکی دیگر از مثال هایی که می توان برای اهمیت رنگ شناسی در طراحی وب سایت به ان اشاره کرد ، استفاده از رنگ زرد می باشد. اگر به تبلیغاتی که از رنگ زرد استفاده می کنند ، توجه کرده باشید ، اولین موضوعی که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد ، جلب توجه رنگ زرد می باشد. رنگ زرد می تواند در وهله اول توجه کاربران و افراد را به سمت خود جلب کند که استفاده از آن در تبلیغات می تواند از بهترین تصمیمات تبلیغاتی باشد. البته رنگ شناسی تنها یکی از موضوعاتی است در طراحی وب سایت به آن توجه می شود ، علاوه بر رنگ شناسی می توان به کوچک و یا بزرگی فونت و یا نوع فونت هم اشاره کرد که باز هم مانند رنگ شناسی از اهمیت ویژه ایی در طراحی سایت حرفه ایی برخوردار می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که اشاره کردیم ، امروزه بسیاری از مشاغل و کسب و کارها به دنبال آنلاین کردن فروشگاه خود هستند. انلاین کردن فروشگاه ها به مشتریان اجازه می دهد که از راه دور بتوانند با بررسی محصولات مختلف ، بهترین محصول را برای خرید های خود انتخاب کنند. امروزه با طراحی سایت فروشگاهی خود می توانید پنجره ایی جدید به روی کسب و کار خود باز کنید و به فروش چندین برابری دست یابید. طراحی سایت فروشگاهی باید با دقت بسیار بیشتری نسبت به سایر طراحی های وب سایت ها انجام شود ، چرا که می تواند تاثیر بسیار بیشتری بر تصمیمات خریداران و در واقع مشتری ها داشته باشد.

امنیت در طراحی سایت فروشگاهی 

امنیت وب سایت جزو مهم ترین مسائل مربوط به طراحی سایت محسوب می شود. علاوه بر آن ، این نکته در طراحی سایت فروشگاهی هم از اهمیت ویژه بیشتری برخوردار خواهد بود ، چرا که علاوه بر امنیت وب سایت ، امنیت تراکنش ها هم باید مورد توجه قرار گیرد تا سوء استفاده ایی شکل نگیرد. برای امنیت بیشتر وب سایت های فروشگاهی می توان از ابزارهای مختلفی استفاده کرد و معمولا هم می توانند نتایج مثبتی به دنبال داشته باشند.

شرکت طراحی سایت

امروزه شرکت های بسیاری اقدام به طراحی سایت می کنند که انتخاب را برای کاربران سخت تر می کند. سپنته یکی از شرکت های مطرح در زمینه طراحی سایت می باشد که با سال ها تجربه و با داشتن متخصصان حرفه ایی در زمینه های مختلفی همچون طراحی وب سایت ، ساخت اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال و شبکه های اجتماعی یکی از شرکت های پیش رو می باشد. شرکت سپنته با استفاده آخرین تکنولوژی های موجود اقدام به طراحی سایت می کند که می تواند بهترین دیزاین و طراحی و تجربه کاربری و همچنین امنیت را برای کاربران و صاحبان مشاغل به دنبال داشته باشد. از آنجایی که دیزاین و طراحی ، می تواند تاثیر مستقیمی بر کاربر داشته باشد ، شرکت سپنته سعی دارد که بهترین دیزاین ممکن را برای کاربران و صاحبان مشاغل ایجاد کند تا مشاغل و صاحبان مشاغل بتوانند به درآمد بیشتری دست یابند.

طراحی سایت مشهد

اگر ساکن مشهد هستید و قصد دارید برای کسب و کار خود وب سایت حرفه ایی داشته باشید می توانید با تماس با مشاوران سپنته از مشاوره رایگان برخوردار شوید و وب سایت خود را راه اندازی کرده و به درآمد چندین برابری دست یابید.

 از آنجایی که امروزه بیشتر افراد زمان و وقت خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند ، این فرصت طلایی برای کسب و کارها و صاحبان مشاغل وجود دارد تا با جذب کاربران انلاین بتوانند از طریق اینترنت هم درآمد داشته باشند. کسب درآمد از طریق اینترنت می تواند حتی از کسب درآمدهای سنتی هم درآمد بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد چرا که افراد با سلایق مختلف و هویت های مختلف در اینترنت حضور فعال دارند و به فروش بیشتر محصولات و خدمات شما کمک می کنند.  

طراحی سایت تهران

اگر ساکن تهران هستید می توانید با مراجعه به دفتر شرکت سپنته ، سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید. شرکت سپنته با صرف کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه بهترین کیفیت ممکن را برای شما به ارمغان خواهد آورد می توانید به راحتی از وب سایت خود استفاده کنید. علاوه بر آن معمولا بهترین گزینه متناسب با شرایط و نیاز کسب و کار شما انتخاب می شود تا بتوانید به راحتی وب سایت خود را مدیریت کنید و افراد بیشتری را به سمت خرید محصولات و خدمات خود هدایت کنید. علاوه بر طراحی وب سایت ، می توانید از خدمات شبکه های اجتماعی و بازاریابی شرکت سپنته هم استفاده کنید که به شما امکان می دهد تا تبلیغات هدفمند تر و بهینه تری داشته باشید.

 

طراحی سایت خبری

وب سایت خبری یکی از انواع وب سایت هایی است که امروزه کاربران به آن ها توجه ویژه ایی دارند. وب سایت های خبری می توانند در زمینه های مختلفی فعالیت کنند از زمینه هایی مانند گیم و سرگرمی گرفته تا وب سایت های خبری مربوط به تکنولوژی و مسائل و زمینه های دیگر. مانند وب سایت های فروشگاهی ، وب سایت های خبری از طراحی نسبتا متفاوتی برخوردار هستند و همین موضوع می تواند طراحی وب سایت را با چالش هایی روبرو کند. علاوه بر این ها یکی از ویژگی های بسیار خوبی که می توان در طراحی وب سایت های خبری از آن استفاده کرد ، به روز رسانی مطالب بدون نیاز به رفرش صفحه می باشد که برای وب سایت های خبری از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد چرا که از انجایی که وب سایت های خبری بیشتر هدف اطلاع رسانی دارند ، به روز رسانی لحظه ایی مطالب می تواند به روند اطلاع رسانی کمک ویژه ایی کند.

طراحی سایت خبری حرفه ایی

برای طراحی وب سایت خبری خود باید از متخصصان حرفه ایی بهره مند شوید تا با استفاده از اخرین ابزارهای برنامه نویسی و تکنولوژی های روز بتوانید مشتری و کاربران بیشتری را به سمت وب سایت خود هدایت کنید. استفاده از متخصصان حرفه ایی طراحی سایت می تواند به خودی خود تبلیغات را هم برای وب سایت شما به همراه داشته باشد ، به این صورت که افرادی که وب سایت شما را به عنوان مرجع استفاده خواهند کرد ، ان را به دوستان و نزدیکان خود هم در میان خواهند گذاشت و به این صورت می توانید بدون صرف هزینه ایی تبلیغات هدفمند داشته باشید و کاربران و مخاطبان بیشتری داشته باشید.

راه های درآمدی وب سایت های خبری

یکی از راه های درآمدی وب سایت های خبری ، قرار دادن تبلیغات در وب سایت خبری می باشد. برای گرفتن تبلیغات و در واقع اسپانسرهای مختلف باید علاوه بر داشتن دیزاین و طراحی حرفه ایی وب سایت ، ترافیک ورودی نسبتا زیادی هم داشته باشید. ترافیک بیشتر می تواند به دو عامل دیزاین وب سایت و کیفیت محتوای تولیدی مرتبط باشد و در واقع تاثیر مستقیمی بر آن داشته باشد. کیفیت محتوای تولیدی که می تواند متناسب با زمان و کسب تجربه بهبود یابد و در این مورد مشکلی نخواهد بود ، اما از آنجایی که نمی توان به راحتی طراحی وب سایت جدیدی برای وب سایت داشت باید در همان بار اول ، طراحی وب سایت حرفه ایی داشته باشید تا در ادامه با مشکلی رو به رو نشوید. 

طراحی سایت ارزان

قیمت و در واقع زمان مورد نیاز برای طراحی وب سایت متناسب با عوامل و زمینه های کاری می تواند متفاوت و متغییر باشد. اصولا طراحی سایت ارزان به معنای طراحی سایت بی کیفیت نیست. بسیاری از شرکت های حال حاضر به دنبال ارائه خدماتی برای کسب و کارهای نوپا هستند تا با هزینه های کمتری باعث رونق کسب و کارهای نوپا شوند. شرکت سپنته هم متناسب با زمینه های کاری مختلف سعی بر این موضوع دارد تا با طراحی سایت ارزان برای کسب و کارهای نوپا شرایط جدیدی را برای این کسب و کارها رقم بزند.

خدمات طراحی سایت

همانطور که بحث کردیم ، طراحی سایت کار ساده ایی نیست و در واقع به عوامل مختلفی وابسته می باشد. یکی از خدماتی که معمولا به همراه خدمات طراحی سایت ارائه می شود ، بهینه سازی وب سایت می باشد. بهینه سازی وب سایت شامل گزینه و انتخاب های مختلفی می شود که شامل سئو و افزایش سرعت وب سایت می باشد. افزایش سرعت وب سایت نیاز به دانش قوی از کدنویسی وب سایت دارد که می تواند تاثیر زیادی بر تجربه کاربری کاربران وب سایت شما داشته باشد. صدم ثانیه هم می تواند در این روند تاثیر داشته باشد. 

بهینه سازی و سئو

علاوه بر افزایش سرعت وب سایت خود باید وب سایت شما از لحاظ سئو هم بهینه شده باشد. سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای متورهای جست و جو می باشد. امروزه بخش جدایی ناپذیری از ترافیک های ورودی به وب سایت ها از طریق موتورهای جست و جو می باشد. موتورهای جست و جویی مانند گوگل تاثیر بسیار زیاد و مستقیمی بر افزایش ترافیک ورودی به وب سایت دارند بنابراین بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو می تواند مخاطبان زیادی را به سمت وب سایت شما هدایت کند که به دنبال آن افزایش فروش و محصولات وب سایت بیشتر خواهد شد.

بازاریابی و تبلیغات 

علاوه بر سئو ، تبلیغات هم بخش جدایی ناپذیری از استراتژی های جذب مخاطب می باشد به این صورت که با داشتن تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی و پلتفرم و وب سایت های مختلف می توان مخاطبان جدیدی را به مخاطبان دائمی وب سایت و کسب و کار اضافه کرد. با توجه به حضور میلیونی مخاطبان ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام می توان از این موقعیت عالی برای جذب مخاطبان به وب سایت خود استفاده کرد. امروزه بسیاری از وب سایت هایی که اقدام به آنلاین شدن می کنند و در واقع به سمت فروش آنلاین محصولات خود می روند از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و در واقع یافتن کسب و کارهای موفقی که در اینستاگرام فعالیت ندارند بسیار سخت می باشد چرا که اینستاگرام تاثیر مستقیمی بر افزایش فروش و جذب مخاطبان دارد و به راحتی نمی توان از کنار آن گذشت.

بازاریابی با سپنته 

شرکت سپنته علاوه بر طراحی سایت ، اقدام به بازاریابی های گسترده و قوی برای کسب و کارهای آنلاین می کند که می تواند رقابت در عرصه رقابت را برای کسب و کار شما بسیار آسان تر کند. بازاریابی می تواند روند بسیار پیچیده و متفاوتی داشته باشد و معمولا نمی توان از یک استراتژی خاص برای چند کسب و کار استفاده کرد بلکه باید متناسب با عوامل مختلفی بهترین استراتژی ممکن را انتخاب کرد و آن را ادامه داد. شرکت سپنته با سال ها تجربه در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی و طراحی سایت می تواند به کسب و کار شما کمک بسیاری کند تا به درآمد بیشتری دست یابید.