ساخت تیزر تبلیغاتی

در جهان امروزی تبلیغات بالا ترین جایگاه را در جذب مخاطب ، آگاهی وی و ترغیب او به خرید محصولات را دارد. تبلیغات مناسب و حرفه ای نقش اساسی را در جذب مشتری و در آمد زایی ایفا می کنند. اگر قرار است برند مورد نظر شما برای دو سال تبدیل به یک برند مشهور شود با یک تیزر تبلیغاتی عالی می تواند ره صد ساله را یک شبه طی کند و برای مثال در یک ماه معروف شود.

تبلیغات بسیار متنوع هستند و انواع مختلفی دارند از محیط و چاپی گرفته تا رسانه ای اما به نظر شما کدام یک بیش ترین و اصلی ترین تاثیر را روی مخاطب می گذارد؟ صد در صد تیزر های تلویزیونی یا اینترنتی که خود زیر مجموعه تبلیغات رسانه ای هستند. یک تیزر تبلیغاتی خوب نیاز به یک تیم سازنده خوب و عالی دارد که فیلم بردار یک مورد از آن تیم است. البته که ساخت تیزر تبلیغاتی تنها برای ساخت تیزر نیست اما خب اصلی ترین کاربردش در همین کار است.

ویژگی تیزر تبلیغاتی خوب

یک تیزر تبلیغاتی خوب تمام خواسته ها ، سلیقه ها و نیاز های کار فرمایش را در نظر می گیرد و همچنین به نسبت بودجه ای که در اختیارش قرار گرفته ، بهترین و مناسب ترین تجهیزات را برای فیلم برداری و ساخت تیزر تبلیغاتی انتخاب و استفاده می کند. البته این تجهیزات بستگی به خواسته مشتری ، نوع محصول و فضایی که در دسترس است ، دارد. البته تمام این مواردی که ذکر می شود در انواع دیگر کار ها مانند عکاسی تبلیغاتی ، فیلم برداری مستند ، فیلم برداری عروسی ، فیلم برداری همایش و سمینار و حتی فیلم برداری هوایی هم کاربرد دارد و فقط منحصرا متعلق به ساخت تیزر تبلیغاتی نیست.

یک فیلم بردار تبلیغاتی خوب هیچ وقت عجله نمی کند و همیشه دقت می کند و مطمئن می شود که اطلاعاتی که روی تصویر قرار گرفته اند ، دقیق هستند. اگر فیلم بردار تصمیم بگیرد تا اطلاعات موجود در تصویر را جا به جا کند باید حتما دقت کند در جا به جایی ای که صورت می گیرد ، از اطلاعات موجود در تصویر چیزی کم یا زیاد نشود.
یک فیلم بردار تبلیغاتی خوب به رنگ فیلم تبلیغاتی بسیار توجه می کند چون فاکتور بسیار مهمی در این نوع کار محسوب می شود. حتما شما هم تیزر های تبلیغاتی که مثلا قرار است متعلق به گذشته باشند را دیده اید ، این تیزر ها معمولا سیاه و سفید هستند و بالعکس ، در تیز هایی که متعلق به زمان مدرن هستند ، رنگ های بسیار متنوع و زیبایی در کار استفاده می شود. البته که فقط بحث رنگی یا سیاه و سفید بودن فیلم نیست و گاهی اوقات برای ساختن یک تیز تبلیغاتی برای یک شرکت خاص ، نیاز دارید تا رنگی خاص (که مثلا متعلق به همان شرکت است) را در فیلم استفاده کنید. شاید تاکید دوباره اش عیبی نداشته باشد ، پس دوباره می گوییم که رنگ ها در ساخت و فیلم برداری یک فیلم تبلیغاتی بسیار موثرند و باعث جذب مخاطب می شوند.

فیلم بردار بدون مشتری مثل زنبور بی عسل است! ربطی داشت؟ خلاصه یه چیزی در همین مایه ها فکر کنم که منظورم را رساندم. پس جذب مشتری هم خود یک فاکتور مهم و حیاتی محسوب می شود که یک فیلم بردار تبلیغاتی خوب باید حتما به آن توجه کند. اما برای جذب مشتری در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی باید چه کاری انجام داد؟ بهترین کار ساختن نمونه کار هایی متنوع و گوناگون و نشان دادن ان ها به مشتریان یا پخش آن ها در فضای مجازی است. این کار باعث می شود تا مشتری به کار شما جذب شده و با نحوه کارتان آشنا شود.

همین طور انتخاب یک نام تجاری مناسب و عالی هم تاثیر فوق العاده ای در جذب مشتری دارد. اما یک نکته دیگر که مهم تر از جذب مشتری است و در تمام شغل ها کاربرد دارد ، حفظ مشتری می باشد. پس برای عمل کردن به این جمله مهم باید رضایت مشتریان خود را همیشه کسب کنید و بهترین خدمات را به آن ها ارائه بدهید ، همچنین باید یک ویژگی را برای آن ها در نظر بگیرید که با هر بار که دوباره کاری با شما داشته باشند تخفیف خوبی دریافت کنند. این کار باعث به وجود آمدن یک اعتماد دو طرفه می شود.